Plaukimo varžybose alytiškius lydėjo sėkmė

Du savaitgalius iš eilės Alytaus plaukikai dalyvavo plaukimo varžybose.

Pirmosios PA „Banga“ taurės varžybos vyko Kaune, 50 m. „Girstučio“ plaukimo baseine. Jose dalyvavo daugiau kaip 600 jaunųjų plaukikų.

Šiose varžybose geriausiai iš аlytiškių plaukė ir prizines vietas iškovojo: Laurynas Žadeika 100 m. krūtine - pirmą vietą, 50 m. krūtine antrą vietą (treneris Viktoras Janavičius), Rugilė Strakauskaitė 50 m. krūtine pelnė antrą vietą. (treneris Viktoras Janavičius), Nikita Kastsiukovich  50 m. krūtine -  trečią vietą  (treneris Lionginas Kuprys), Dominykas Kariniauskas 50 m. nugara -  trečią vietą. (treneris Viktoras Janavičius). Gerai varžybose startavo ir Luka Skroblaitė, Liepa Mockevičiūtė, Adas Navickas, Ineta Jaskelevičiūtė. Šie sportininkai iškovojo ketvirtąsias vietas. (treneriai Viktoras Janavičius Lionginas Kuprys ir Romualdas Garbinas).

Kitos tarptautinės plaukimo varžybos „Dzūkijos taurė - 2023“ vyko Alytuje. Čia taip pat tarp sportininkų buvo didelė konkurencija. Jose dalyvavo 300 plaukikų iš Lietuvos ir 85 -  iš Lenkijos. Šiose varžybose alytiškiai taip pat neliko be medalių.

Edvinas Kilmanas iškovojo pirmą vietą 200 m. krūtine ir trečią vietą 100 m. krūtine nuotolyje (treneris Viktoras Janavičius), Ema Kastsiukovich 100 m. ir 200 m. krūtine iškovojo trečiąsias vietas (treneris Lionginas Kuprys), Augustas Padegimas 200 m. krūtine pelnė antrą vietą (treneris Lionginas Kuprys), Mija Anuškevičiūtė 200 m. peteliške iškovojo antrą vietą (treneris Viktoras Janavičius).