Lazdijų rajone prašvilpė jau tradicinėmis tapusios ralio lenktynės: pergalę šventė Vaidotas Žala

Šeštadienį Lazdijuose baigėsi dvi dienas trukęs trečiasis Lietuvos automobilių ralio čempionato etapas „7bet Gravel Fest Rally – Lazdijai“, kurį čia surengė „Marimotors Racing“. Šiose varžybose prie starto stojo daugiau kaip 70 ekipažų iš penkių šalių, o po maždaug šimto kilometrų greičio ruožų pergalę šventė į klasikinio ralio discipliną sugrįžęs Vaidotas Žala. Jam stenogramą skaitė latvis Ivo Pūkis.

Mero taures laimėtojams įteikė Lazdijų rajono tarybos nariai Jurgita Kurauskienė ir Mantas Valukonis.

„Labai džiaugiamės, kad ketvirti metai iš eilės renkatės Lazdijų rajono vingiuotus dzūkiškus keliukus. Pradėjote, kaip mini ralis, užaugote iki A lygio. Tikiu, kad nesustosite augti ir toliau", - scenoje sveikino laimėtojus J. Kurauskienė.

M. Valiukonis sveikindamas pakvietė visus į Lazdijų kraštą užsukti dažniau: „Tikiuosi, kad nepaskutinis ralis. Sveikinu visus dalyvavusius ir žiūrėjusius, dėkoju organizatoriams. Kviečiu visus užsukti į Lazdijų kraštą ir be progos, nes lankyti ir pamatyti čia galima daug ką." 

Vaidotas Žala iniciatyvą į savo rankas paėmė nuo pat varžybų pradžios. Geriausiai pasirodęs testiniame greičio ruože jis savo „Škoda Fabia R5“ apsukų nemažino ir prasidėjus pirmiesiems koviniams kilometrams. Pirmąją ralio dieną, kurios metu laukė keturi greičio ruožai ir per 30 kilometrų distancija, Vaidotas Žala varžovams šansų nepaliko. Po pirmosios dienos jis artimiausius persekiotojus – Martyną Samsoną su Ervinu Snitku aplenkė 24 sek. Trečioje vietoje pirmąją dieną baigė Vladas Jurkevičius su Aisvydu Paliukėnu.

Savo užtikrintą žygį Lazdijų apylinkėse Vaidotas Žala tęsė ir antrąją „7bet Gravel Fest Rally – Lazdijai“ dieną. Jos metu ekipažų laukė dar du trečdaliai visos distancijos – aštuoni greičio ruožai. Juose Vaidotas Žala kluptelėjo vos sykį, kai šeštame greičio ruože per vėlai stabdęs pračiuožė posūkį ir pasivažinėjo šalia trasos. Po tokio šalto dušo ralio lyderis daugiau nebeklydo ir visuose likusiuose greičio ruožuose savo atotrūkį tik didino.

Galiausiai po dvylikos greičio ruožų Vaidotas Žala su Ivo Pūkiu triumfavo Martyną Samsoną ir Erviną Snitką aplenkdami 59 sekundėmis. Trečioje vietoje pasirodymą baigė Vlado Jurkevičiaus ir Aisvydo Paliukėno tandemas.

Itin įnirtinga kova virė LARČ5 įskaitoje, kur dalyviai varžėsi N5 serijos automobiliais. Po daugiau nei 100 km kovos Lazdijų apylinkių žvyrkeliais klasės nugalėtojus Roką Steponavičių su Dovydu ketvirčiu ir antroje vietoje likusius Nedą Radišauską su Justu Vičiūnu skyrė vos 7 sekundės. Trečioje vietoje įsitvirtino Aurimas Eidžiūnas ir Justas Barysas.

Iš 73 startavusių ekipažų finišo dėl gedimų ir avarijų nepavyko pasiekti 15-ai duetų. Bene rimčiausią incidentą patyrė lenkų Adrian Rzeznik ir Adrian Sadowski ekipažas. Iki tol važiavę septintoje bendrosios įskaitos vietoje jie dešimtame greičio ruože keletą kartų vertėsi ir pasitraukė iš kovos.

lazdijai.lt informacija

Komentarai

 • Premium Quality GBL For Wholesale Supply.
  Premium Quality GBL for Wholesale Supply.
  GBL for Sale Online USA,99.99% GBL Liquids.
  Buy Gbl Cleaner Online USA
  Buy GHB Powder online
  Where to Buy GBL Canada
  Wholesale GBL USA
  Buy Caluanie Muelear Oxidize Parteurize
  USA MADE Buy Caluanie (Heavy water)
  USA made Caluanie Muelear Oxidize (Heavy water) for sale
  Caluanie Muelear Oxidize Made in the USA Available
  Buy Crude Caluanie 99% is generated from Muelear oxidize
  GBL Suppliers USA
  Gbl Suppliers Canada
  Buy GHB Powder online
  Wholesale GBL USA, UK, Australi
  GBL Suppliers USA , Canada.
  Buy gbl online usa,
  buy gbl use Paypal
  Buy GBL online
  Pure GBL for sale
  Best place to buy GBL
  Top car cleaners gbl
  Best cleaner for inside car

  Contact....

  Telegram channel.....: https://t.me/ghb_gbl_bdo_online

  Telegram id @.....: N9C_DEALS

  US/Canada call/text : +1 813 575 0692

Parašykite komentarą