Artėjant Europos čempionatui Alytaus moksleivius subūrė futbolo festivalis

 

Europos merginų futbolo čempionato festivalis atkeliavo ir į Alytų. Prieš artėjantį svarbų sporto įvykį moksleiviai kviečiami praleisti laiką aktyviai futbolo aikštėje.

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamame tokio masto čempionate alytiškių laukia ne tik galimybė stebėti geriausias Europos komandas. Socialiniais renginiais siekiama įtraukti miestų bendruomenes ir paskatinti daugiau moksleivių užsiimti sportu, sveikesniu gyvenimo būdu, visuomenine veikla.

Balandį startavo čempionato futbolo festivaliai. Pirmasis iš jų surengtas Alytaus Dainavos pagrindinės mokyklos stadione. Nepaisant niūroko oro žaisti futbolą susirinko apie šimtas moksleivių iš Alytaus bei rajono mokyklų. Estafetėse vaikams talkino savanoriai, o nuotaiką praskaidrino čempionato talismanas Lapė Snapė.

Panašūs festivaliai Alytuje taip pat numatomi balandžio 25, gegužės 2 ir 8 dienomis.

Europos merginų (iki 17 metų, WU17) finalinio etapo rungtynės vyks nuo gegužės 9-osios Alytaus miesto stadione. Pirmose rungtynėse susitiks Lietuvos ir Olandijos rinktinė. Gegužės 15-ąją lietuvaitės žais su Europos čempionėmis iš Vokietijos.

Alytaus futbolo mėgėjai taip pat išvys dvi lemiamas dvikovas: pusfinalį gegužės 18-ąją ir rungtynes dėl patekimo į pasaulio čempionatą gegužės 21 d. Kitas rungtynes komandos žais Marijampolėje ir Šiauliuose.

Bilietus į čempionato rungtynes platina „Ticketmarket.lt“. Iš anksto užsiregistravusios moksleivių grupės pagal sąrašus į rungtynes galės patekti nemokamai ir taip pat dalyvauja konkurse. Pagrindinis konkurso prizas, kuris teks aktyviausiai mokyklai – grupės „Golden Age“ koncertas.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą