Finaliniame UEFA Europos WU17 čempionato etape – 6 rungtynės Alytaus stadione

Anglija, Lenkija, Ispanija, Olandija, Vokietija ir šeimininkė Lietuva – tokias rinktines iki gegužės 21 dienos matysime rungtyniaujant Alytaus miesto stadione.

Lietuvai pirmą kartą patikėto UEFA Europos WU17 futbolo čempionato baigiamojo etapo rungtynės taip pat vyks Marijampolėje ir Šiauliuose.

Alytus – finalinio etapo miestas, jame turnyro šeimininkės Lietuvos futbolininkės žais daugiausia rungtynių: gegužės 9 dieną – su Olandija, 15 d. – su Europos čempione Vokietija.

Tarptautinių rungtynių patirties turintiems, ekspertų gerai vertinamiems Alytaus sporto ir rekreacijos centro specialistams iššūkių netrūko, tačiau stadioną parengti varžyboms, regis, pavyko – aikštės veja turėtų būti kokybiška.

Dzūkijos sostinėje varžysis 6 iš 8 finalinio etapo komandų – gegužės 12 d. (Anglija – Ispanija), 15 d. (Ispanija –Lenkija), 18 dieną matysime pusfinalį, o 21 d. – mažąjį finalą, kurio kaina bus ne tik bronza, tačiau ir bilietas į pasaulio čempionatą. Finalas 21 d. bus surengtas Marijampolėje.

Lietuvos rinktinės rungtynių Alytuje dienomis – 9 ir 15 d. – futbolo nuotaikos jausis ne tik pagrindiniame miesto stadione, tačiau ir keletą valandų iki rungtynių – Rotušės aikštėje, o miesto, rajono vaikai, jeigu pirmenybėse dalyvaus organizuotai ir aktyviai, laimės čempionato himno atlikėjų – grupės „Golden age" koncertą savo mokykloje.

Daugiau https://www.facebook.com/events/381338062340187/

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą