Antrasis Lietuvos atvirojo 3×3 krepšinio čempionato etapas

Gegužės 5-ąją Marijampolėje, Jono Basanavičiaus aikštėje, prasidėjo antrasis Lietuvos atvirojo 3×3 krepšinio čempionato etapas. Suvalkijos sostinėje krepšinio kovos subūrė daugiau nei 50 įvairaus amžiaus ir grupių komandų.

Pirmieji turnyre jėgas išmėgino jauniausių amžiaus grupių dalyviai. Komandos iš visos Lietuvos kovėsi U-10, U-12, U-14, U16 ir U18 amžiaus grupėse.

Alytaus SRC moksleivių dalyvavo net 12 komandų įvairiose amžiaus grupėse ir namo grįžo net šešios komandos su medaliais.

U12 amžiaus grupėje mergaitės laimėjo pirmąją vietą ( Dangė Mačernytė, Gabija Krygerytė, Emanuelė Tarasauskaitė, Gabrielė Balionytė-trenerės : Egidija Paužuolienė ir Giedrė Baranauskienė), antrąją vietą užėmė taip pat Alytaus komanda (Smiltė Kalėdaitė, Skirmantė Pušinskaitė, Kornelija Pilevičiūtė, Miglė Radzivonaitė – trenerės: Giedrė Baranauskienė ir Egidija Paužuolienė).

U14 amžiaus grupėje Alytaus mergaitės užėmė pirmąją vietą ( Viktorija Stabingytė, Gerda Raulušaitytė, Orinta Muliuolytė – trenerė Egidija Paužuolienė)

U16 merginų amžiaus grupėje vėl siautėjo alytiškės. Pirmoji vieta atiteko Kamilės Salickaitės, Simonos Svirnelytės, Gerdos Blažulionytės bei Ignės Blažulionytės komandai (trenerė Ramunė Sakalaitė) , antrąją vietą užėmė Miglės Truncaitės, Amalijos Pašajevaitės, Robertos Karengaitės ir Karolinos Juškauskaitės komanda ( trenerė Egidija Paužuolienė).

U18 amžiaus grupėje mūsų merginos taip pat neliko be medalių, jos užėmė trečiąją vietą ( Agnė Lukoševičiūtė, Gabija Krutulytė, Deimilė Vaitkevičiūtė, Justina Muliuolytė – trenerė Egidija Paužuolienė).

Jauniausioje U10 amžiaus dalyvavo trys Alytaus berniukų ir viena mergaičių komanda ( trenerė Milda Sauliūtė). Šį kartą jaunieji krepšininkai liko be medalių, bet įgavę nemažai patirties.

Visą dieną Marijampolėje turnyras laukė ir žiūrovų, kuriems savo pasirodymus buvo paruošę 2018-ųjų metų sezono „X Faktoriaus“ nugalėtojai – grupė „120“ bei šokių studija „RED“.