Merkio upėje sprendėsi baidarių slalomo čempionų vardai

Varėnos rajone Merkio upėje sekmadienį daugiau nei šimtas vaikų siekė laimėti Lietuvos atvirojo baidarių slalomo čempionato medalius.
Dešimt dienų stovyklavę ir savo baidarių irklavimo įgūdžius tobulinę sportininkai varžėsi keturiose amžiaus grupėse baidarių ir kanojų vyrų ir moterų klasėse bei trijų baidarių komandinėse varžybose 3 x K1.
Jaunių ir U-16 amžiaus grupėse laimėję po keturis medalius individualiose baidarių K1 ir kanojų C1 rungtyse čempionais tapo Kipras Talačka ir Kamilė |Petrauskaitė atitinkamai vyrų ir moterų klasėse. Komandinėje 3 x K1 vyrų rungtyje triumfavo Mato Varslavėno, Aurimo Kuodžio ir Gusto Malakausko ekipažas. Matas Varlavėnas be to pelnė sidabro medalį individualioje K1 vyrų klasėje, o Aurimas Kuodis keturis medalius individualiose rungtyse - toje pačioje baidarių klasėje bronzos medalį jaunių amžiaus grupėje ir sidabro U-16 amžiaus grupėje, C1 kanojų klasėje du sidabro medalius abejose amžiaus grupėse. Gustas Malakauskas individualiai laimėjo bronzą U16 amžiaus grupėje K1 vyrų baidarių klasėje. Dominyka Abromavičiūtė U-18 ir U-16 amžiaus grupėse laimėjo antrasias vietas K1 moterų baidarių klasėje ir trečiasias C1 kanojų moterų klasėje. Komandiniame moterų plaukime aukščiausius apdovanojimus pelnė latvės, o Bartė Žiliukaitė, Ingvilė Middtun bei Veronika Šalaševičiūtė užlipo ant nugalėtojų pakylos antrosios vietos.
Rugsėjo mėnesio pabaigoje srauniame Vokės upės kanale slalomo meistrai varžysis atvirajame Lietuvos baidarių slalomo čempionate.