Dviratininkai varžėsi Lazdijų rajone

Lazdijų rajone bei mieste vyko „Plento taurės“ septintasis etapas. Savo jėgas trasoje išbandė sportininkai profesionalai bei mėgėjai iš visos Lietuvos. Dalyvius pasveikino ir etapo varžybas pradėjo Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Jonas Stankevičius.

 Direktoriaus pavaduotojas perdavė  linkėjimus nuo   rajono mero Artūro Margelio. Džiaugėsi, kad toks profesionalus renginys vyksta Lazdijų krašte, kvietė visus atvykusius svečius apžiūrėti įspūdingą rajono kraštovaizdį ir pasisemti puikių įspūdžių.  Administracijos direktoriaus pavaduotojas J. Stankevičius apdovanojo nugalėtojus organizatorių bei savivaldybės įsteigtais prizais.

Džiugu, jog lenktynėse gausiai dalyvavo ir Lazdijų rajono savivaldybės komanda, kurią sudarė apie 30 dalyvių. Ji savo grupėje iškovojo 1-ąją vietą. 

Rungtynių trasa buvo suformuota su tam tikrais sunkumais. Prasidėjo Nepriklausomybės aikštėje, vėliau tęsėsi sodų gatve, Bajoriškių ir Papalazdijų, Janaslavo kaimais. Dalyviai galėjo pasigrožėti Galadusio ežero krantais ir į finišą grįžo per Buniškių kaimą.

Lazdijų rajono savivaldybės  informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą