Nuotraukos autorius: G.Bitvinsko nuotr.

Į muštynes įsivėlęs LaMelo Ballas atgailauja, o jo tėvas ramina aistras: atsiprašinėja

Pirmadienį vykusių rungtynių tarp Alytaus „Dzūkijos“ ir Junior Basketball Association (JBA) USA komandų metu kilęs konfliktas tarp žaidėjų sutrukdė abiem komandoms pademonstruoti geriausią savo krepšinį bei žiūrovams išvysti aukščiausio lygio sporto reginį. Trečio kėlinio viduryje įvykus susistumdymui tarp LaMelo Ball ir Mindaugo Sušinsko, abu žaidėjai buvo pašalinti iš aikštelės. JBA USA, iki tol pirmavusi 15-os taškų skirtumu, pralaimėjo aikštės šeimininkams 114:124.

„Esu nusivylęs įvykiais aikštelėje, labiausiai tuo, kad pakenkiau savo komandai ir tai kainavo mums pergalę“, – pripažino LaMello Ballas. „Alytaus komanda – puiki, neturiu su nė vienu vaikinu jokių problemų. Nutiko žaidybinė situacija, į kurią reikėjo reaguoti kitaip. Visai tai jau praeitis, mokomės ir judam į priekį.“ JBA lygos įkūrėjas LaVaras Ballas taip pat nebuvo patenkintas savo žaidėjų pasirodymu. „Turime suprasti, jog viso šio pasaulinio turo metu mes esame svečiai, todėl privalome gerbti šeimininkus. Neieškau situacijos kaltininkų, esmė tokia, kad krepšininkai privalo išlaikyti šaltą protą, valdyti emocijas ir siekti pergalės sportiniais principais. Dėkoju Alytaus komandai ir visai organizacijai už aukščiausios klasės priėmimą ir geras rungtynes.“

Alytiškis olimpietis ir krepšinio treneris Tomas Pačėsas taip pat nesureikšmino rungtynių metu kilusio incidento. „Emocinė situacija, kurioje neišlaikė jaunų žaidėjų savitvarda. Nepateisinu tokių dalykų, tačiau svečius reikia deramai priimti, čia pritrūko kultūros ir iš mūsų pusės. Džiaugiamės galimybe priimti JBA USA komandą, esu labai patenkintas tuo, kad mūsų jaunimas turėjo puikią progą pasivaržyti su šiais Amerikos talentais. Neabejoju, kad ir žiūrovams patiko rungtynės. O to momento tikrai nereikia sureikšminti.“ Pirmadienį dvikovoje su alytiškiais, trečiojo kėlinio pradžioje 17-metis LaMelo veržėsi link krepšio, tačiau jo ataka baigėsi nesėkmingai.

Po nesėkmingos atakos pro stovintį amerikietį praeidamas „Dzūkijos“ žaidėjas Mindaugas Sušinskas patapšnojo šiam per galvą, o jis, matyt, nesupratęs tokio gesto, smogė lietuviui per veidą. Tuomet prasidėjo muštynės, krepšininkus išskyrė greitai pribėgę komandos draugai. JBA USA pasaulinį turą pratęs rungtynėmis Latvijoje. Spalio 8 d. JBA USA rinktinė susitiks su Liepojos krepšinio komanda. Vėliau komanda keliaus į Rusiją.

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą