Alytaus klubo PILĖNAI RACING komanda sudrebino Pabaltijo čempionatusPasibaigus kartingo sporto čempionatams galime pasidžiaugti PILĖNAI RACING tiek komandos, tiek asmeniniais sportininkų pasiekimais.
PILĖNAI RACING komanda šiemet vieningai persėdusi į prestižinio kartingų važiuoklių gamintojo PRAGA kartingus sezono pradžioje turėjo „prisijaukinti“ naujus bolidus. Ir tai puikiai pavyko – kaip įrodymas yra sezono rezultatai.
PILĖNAI RACING komanda šiemet daug dirbo ir treniravosi daugelyje Pabaltijo ir Italijos kartodromų, dalyvavo po penkis etapus turinčiuosiuose Lietuvos kartingo čempionate, „Rotax Max Lituania chalange“, Latvijos kartingo čempionate, PROKART taurės varžybose bei šiaurės šalių „Rotax Nordic Chalange“, kurį sudarė 3 etapai. Po lenktynių paaiškėjo čempionai ir nugalėtojai. Norime pasidžiaugti, kad visi licencijuoti PILĖNAI RACING klubo sportininkai ne tik etapuose, bet ir galutinėse įskaitose lipo ant nugalėtojų podiumo.
Suskaičiavus rezultatus, galime išvardinti klubo PILĖNAI RACING 2019 m. kartingo čempionus ir nugalėtojus.
Pačių mažiausių BABY klasės sportininkų įskaitoje keturmetis Adomas Žadeika ir šešiametis Kajus Surdokas Lietuvos čempionate lipo ant nugalėtojų podiumo ir džiaugėsi iškovotomis sezono taurėmis.
Vyresni klubo sportininkai taip pat neatsiliko. Aštuonmetė Vanesa Šilkūnaitė triumfavo Lietuvos kartigo čempionate ir tapo Lietuvos čempione MICRO60 klasėje bei PROKART R85 klasėje galutinėje įskaitoje užėmė 4-ą vietą. Aštuonmetis Aloyzas Čekavičius jn. MICRO60 klasėje Lietuvos čempionate iškovojo trečią vietą ir PROKART R85 klasėje 6-ą vietą.
Dešimtmečiui Markui Šilkūnui šis sezonas buvo permainingas. Nors jis PROKART įskaitoje užtikrintai iškovojo čempiono titulą RM85 klasėje, tačiau Lietuvos čempionate paskutinio etapo pusfinalyje dėl varžovo kaltės patyrė avariją ir prarado Lietuvos čempiono titulą MINI60 klasėje, teko tenkintis vicečempiono titulu. Markas taip pat šiais metais išbandė ir Italijos trasas, kuriose pasisėmė daug patirties ir jau ateinantį pavasarį jis žada vėl ten sugrįžti su visa komanda.
Dešimtmetis Laurynas Žadeika šiais metais varžėsi gausiausioje MiniMax klasėje ir Rotax Max Lituania chalange įskaitoje buvo greičiausias tarp Lietuvos sportininkų ir, nusileidęs tik svečiui iš Latvijos, džiaugėsi vicečempiono titulu. Latvijos čempionate dėl šiais metais persekiojančių techninių problemų Laurynas liko 5-oje vietoje. Rotax Max Latvia chalange teko tenkintis 6-a vieta iš 20 klasifikuotų greičiausių sportininkų.
Galingiausios KZ2 MASTER klasės Lietuvos čempiono titulą apgynė PILĖNAI RACING puikios formos pilotas Vytautas Surdokas, kuris taip pat tapo ir Latvijos čempionu toje pačioje klasėje. Beje Vytautas šiais metais daug jėgų atidavė ir treniruodamas jaunuosius mūsų sportininkus. Aloyzas Čekavičius vyresnysis komandą džiugino tapęs čempionu PROKART CZ125 klasėje jau ketvirtą kartą. Aloyzas tapo ir Latvijos vicečempionu KZ2 Masters klasėje bei toje pačioje klasėje Lietuvos čempionato trečios vietos laimėtoju.
Komandinėje Lietuvos kartingo čempionato įskaitoje klubas PILĖNAI RACING vėl galėjo džiaugtis pirmąja vieta net dvejose įskaitose - tai MICRO ir KZ2 Masters. PROKART įskaitoje Latvijoje klubas taip pat lipo ant trečio laiptelio pakylos tarp penkiolikos greičiausių komandų.

Nors Pabaltijo čempionatų varžybų sezonas jau pasibaigė, klubo PILĖNAI sportininkai su nekantrumu laukia prasidedančios Lietuvos ir Latvijos kartingo federacijos organizuojamos PABALTIJO ŽIEMOS TAURĖS, kurios pirmas etapas jau gruodžio 21 dieną Latvijos kartodroje Jelgavoje. Mūsų klubo sportininkų pasiekimus visuomet galite sekti Facebok paskyroje „Pilėnai Racing Team“.

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą