Nuotraukos autorius: Saulius Čirba

Alytaus „Sintek- Dzūkijos“ dubleriai pergale pradėjo atkrintamąsias

Ketvirtadienio vakarą Regionų krepšinio lygoje rungtyniaujanti Alytaus SRC – „Dzūkija“ aštunfinalio etapo rungtynėse svečiuose stojo į kovą prieš „Radviliškio“ krepšininkus. Ketvirtajame kėlinyje visiškai šeimininkus surakinę alytiškiai serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė 1:0.

Susitikimą geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie po pirmojo ketvirčio neženkliai pirmavo -21:18.

Antrajame ketvirtyje puolimą sustygavę alytiškiai perėmė rungtynių kontrolę bei patys ėmė diktuoti sąlygas. Prieš ilgąją pertrauką švieslentėje rezultatas degė 40:43 Alytaus SRC – „Dzūkijos“ naudai.

Trečioje mačo dalyje toliau dominavo azartiškas ir kovingas žaidimas. Nei vienai komandai nepavyko įgyti solidesnio pranašumo. Po trečiojo ketvirčio jaunieji alytiškiai buvo priekyje – 64:66.

Ketvirtajame kėlinyje uraganinį puolimą pademonstravę alytiškiai tiesiog smaginosi aikštelėje ir visiškai kapituliavo vietos ekipą. Nuaidėjus finalinei sirenai pirmąją pergalę serijoje iškovojo Alytaus SRC – „Dzūkija“ 82:95.

Alytaus ekipoje įspūdingai žaidė 30 taškų surinkęs Martynas Pocevičius, Tomas Pačėsas pataikęs net 6 tolimus metimus iš 7 varžovams atseikėjo 20 taškų bei 16 įmetė Haroldas Rokas.

Kitas atsakomąsias rungtynes šios ekipos ateinantį pirmadienį 19:30 valandą žais Alytuje.