Nuotraukos autorius: Marius Šagunevičius

Tolimesnis Alytaus SRC-„Dzūkijos“ žygis Regionų krepšinio lygoje spręsis lemiamose rungtynėse

Pirmadienio vakarą Alytaus arenoje sužaistos antrosios atkrintamųjų serijos rungtynės tarp Alytaus SRC-„Dzūkijos“ ir „Radviliškio“ ekipų. Po pirmosios akistatos svečiuose alytiškiai pirmavo 1:0. Pergalės atveju dzūkai tiesiausiu keliu būtų žengę į pusfinalį, kas būtų geriausias pasiekimas per visą komandos gyvavimą.

Rungtynės prasidėjo varžovų pataikytu tolimu metimu, tačiau jaunieji alytiškiai spurtavo atkarpa 8:0 ir patys ėmė diktuoti sąlygas radviliškiečiams. Po pirmojo kėlinio Alytaus klubas buvo priekyje -27:23.

Antrasis ketvirtis geriau klostėsi oponentams. Tritaškius pasitelkę priešininkai ėmė tolti, o prie to prisidėjo ir strigęs alytiškių puolimas. Po pirmosios rungtynių pusės „Radviliškis“ pirmavo – 42:49.

Trečiajame kėlinyje pavyko dzūkams stabilizuoti žaidimą. Tomo Pačėso ir Martyno Pocevičiaus tolimi metimai leido išsiveržti SRC-„Dzūkijai“ į priekį. Tačiau varžovai nebuvo linkę nuleisti rankų ir toliau atletiškumu išsiskirianti komanda kibo dzūkams į atlapus – 58:60.

Ketvirtasis ketvirtis prasidėjo svečių atkarpa 0:11. Po jo alytiškiams sunkiai sekėsi atsitiesti, o galutinai Alytaus komanda pražudė likus žaisti mažiau nei 3 minutes tikslus Gražvydo Mockaus tolimas metimas. Nuaidėjus rungtynių sirenai pergalę rezultatu 70:83 iškovojo svečiai.

Dzūkų gretose rezultatyviausias buvo Haroldas Rokas, kuris surinko 17, Martynas Pocevičius pridėjo 16 bei Tomas Pačėsas surinko 15 taškų.

Lemiamas trečiąsias rungtynes Alytaus klubas artimiausiu metu žais išvykoje.