Lazdijuose viešėjo projekto partneriai iš Olandijos, Portugalijos, Slovakijos bei Lenkijos

Praėjusią savaitę, spalio 1-7 dienomis, Lazdijų mokykloje-darželyje „Vyturėlis“ viešėjo ERASMUS+ KA2 strateginės mokyklų partnerystės projekto ,,Mokykla gali būti įdomi” (School can be fun”) partneriai iš Lenkijos, Olandijos, Portugalijos bei Slovakijos mokyklų. Pastaroji mokykla yra šio projekto koordinatorius, o Lietuvai partnerio teisėmis atstovauja mūsų savivaldybės mokykla-darželis ,,Vyturėlis” .

Atvykę į Lietuvą svečiai aplankė Vilnių, Trakus, Druskininkus bei artimiau pažino Lazdijų kraštą, jame vyraujančias tradicijas. Lazdijų rajono savivaldybę mokytojams bei mokiniams iš užsienio šalių pristatė Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Salatka bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas. Viešnagės Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salėje metu svečiai išgirdo pasakojimą, kuo Lazdijų kraštas ypatingas ir išskirtinis, taip pat stebėjo filmą-pristatymą apie Lietuvą.

Administracijos direktorius Gintautas Salatka perdavė projekto dalyviams nuoširdžiausius sveikinimus bei atminimo dovanas nuo Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio, linkėjo smagiai, turiningai ir prasmingai praleisti laiką viešint Lietuvoje ir ypač Lazdijų krašte, pasidalinti ir pasisemti patirties įvairių projekte numatytų veiklų metu ir sėkmingai sukurti savo svajonių „Gerąją mokyklą“, kurioje vaikams būtų įdomu ir smagu mokytis.

 

Lazdijų rajono savivaldybės informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą