Nuotraukos autorius: V.Balkūnas

Vos „Regitra“ atnaujino registraciją, sutriko sistema

„Regitrai“ atnaujinus registraciją į visus teorijos ir praktikos egzaminus, pirmadienio rytą sutriko registracijos sistemos veikla.

„Priežasties negalėčiau pasakyti, bet iš tikrųjų šiuo metu registracija į egzaminus neveikia. IT specialistai dirba, kai tik jie sutvarkys, iš karto informuosime“, – Eltai teigė „Regitros“ Komunikacijos skyriaus vadovė Aurelija Juodytė. „Regitra“ feisbuke pranešė, kad laisvos vietos į egzaminus turėtų būti pradėtos pildyti palaipsniui nuo maždaug 12 val. iki darbo dienos pabaigos. Šiuo metu yra atšaukti visi teorijos ir praktikos egzaminai iki gegužės 11 d., išskyrus iš naujo, t. y. nuo balandžio 17 d., užsiregistravusius į A1, A2, A ir C, CE kategorijų egzaminus. Tačiau nuo pirmadienio registruotis į visus „Regitroje“ vykstančius teorijos ir praktikos egzaminus galima. Egzaminų grafikai suplanuoti iki gegužės 11 d. „Regitra“ turės užtikrinti ne mažesnį kaip 2 metrų atstumą tarp žmonių, į egzaminų ir mokymo patalpas įleisti tik apsaugines kaukes ir vienkartines pirštines dėvinčius lankytojus. Praktinio vairavimo egzamino metu vairuotojas turės dėvėti jam išduotą naują apsauginę kaukę bei vienkartines pirštines. Motociklų vairuotojai į egzaminą privalės atsinešti savo šalmą, alkūnių, kelių, pečių apsaugas, pirštines bei laisvų rankų įrangą, telpančią po šalmu.

Šių priemonių neturint egzamino laikyti nebus leista, teigė Sveikatos apsaugos ministerija. Įeinant į egzaminavimo ar mokymų patalpas visiems vairuotojams bus matuojama kūno temperatūra, o karščiuojantys ar turintys peršalimo simptomų nebus į jas įleidžiami.

ELTA ir lrytas.lt inf.

 

Komentarai

 • Patricia Conor
  prieš 47 minučių
  Esu labai laiminga, kad dr. Ilekhojie man padėjo sugrąžinti sielos draugę. Esu įsitikinęs, kad yra daug moterų, tokių kaip aš, kurios padarė viską, kas įmanoma, kad susigrąžintų savo vyrus. Aš atėjau čia pasakyti kiekvienai moteriai, kad nežiūrėtų daugiau, nes čia yra atsakymas. Aš visiškai manau, jei būtų buvę kokie penki rašybos raštai, pavyzdžiui, dr. Ilekhojie, pasaulis būtų buvęs geras. Aš ir mano vyras buvome atskirti 4 metams ir aš negalėjau susitvarkyti gyvenimo be jo. Aš pasinaudojau viskuo, kad jį susigrąžintum, bet aš nedirbau, kol perskaičiau daugybę liudijimų apie burtininką, vadinamą dr. Ilekhojie, ir apie tai, kaip jos darbas veiksmingas. yra. Iškart susisiekiau su ja ir ėmiausi žingsnių, kurių ji manęs paprašė, ir po 4 dienų mano buvęs skambino prašydamas atleidimo, kad jis nieko nenori, bet kad mane visam laikui grąžintų. Esu laiminga, kad radau gydytoją Ilekhojie. Tikiuosi, kad jums ji taip pat bus labai naudinga. Reikia pagalbos? „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 ARBA el. Paštas: gethelp05@gmail.com
 • Keisha Ocean
  prieš 21 minučių
  Mano santuoka susiklostė taip gerai, kai staiga mano vyras pradėjo papildomus vedybinius reikalus su savo sekretore ir kai sužinojau, kad jis nebegrįžta namo. Aš pradėjau ieškoti pagalbos, nes negaliu auginti vaikų vienas, ir tada aš sutikau visagalį gydytoją Ilekhojie, kuris liepė man nesijaudinti ir kad jis ketina atkurti mano santuoką. Taip jis padarė rašybą ir mano vyras priėjo prie manęs maldaudamas, kad visas mano darbas buvo padarytas už nugaros. Ačiū visagaliui dr. Ilekhojie. Tu esi tavo žodžių žmogus!

  El. Paštas; gethelp05@gmail.com ir paskambinkite arba „WhatsApp“ jam telefonu +2348147400259

Parašykite komentarą