Lengvatinėms paskoloms - papildomai 50 mln. Eur

Siekiant sumažinti koronaviruso pandemijos įtaką ūkio subjektams ir užtikrinti veiklos tęstinumą bei darbo vietų išsaugojimą, lengvatinių paskolų priemonei įgyvendinti papildomai skirta dar 50 mln. Eur.

Finansinei skatinamajai priemonei „Paskolos ūkio subjektų, veikiančių žemės ūkio ir žuvininkystės produktų gamybos, perdirbimo ir prekybos srityse, likvidumui užtikrinti COVID-19 ligos protrūkio laikotarpiu“, kurią įgyvendina UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondas (ŽŪPGF), iš pradžių buvo skirta 40 mln. Eur. Jau pasirašyta sutarčių už 35,9 mln. Eur.

Tačiau ŽŪPGF atlikus poreikio vertinimą paaiškėjo, kad COVID-19 ekonominės krizės trumpuoju laikotarpiu finansavimo apyvartinėms lėšoms trūkumas, kurio nepadengs rinka, gali siekti iki 96,5 mln. Eur. O priemonei įgyvendinti atrinktų 11 finansų tarpininkų prašymuose nurodytas lėšų poreikis iki 2020 m. gruodžio 31 d. siekia net 129 mln. Eur.

Todėl Žemės ūkio ministerija inicijavo, kad paskolų priemonei įgyvendinti papildomai būtų skirta dar 50 mln. Eur. Sprendimas padidinti priemonei skirtą biudžetą jau suderintas su Europos Komisija, pasirašytas papildomas susitarimas su ŽŪPGF ir artimiausiu metu papildomos lėšos pasieks ūkio subjektus.

Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos informacija

Komentarai

 • Claudia Klein
  prieš 11 minučių
  Sveiki ir Sveiki atvykę į „Spotlight“ pasaulines paskolų paslaugas. Mano vardas yra Claudia Klein, esu skolintoja ir paskolų konsultantė.

  Ar jums labai reikia finansinės paramos? ar jums reikia paskolos įvairiems tikslams? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, patarsiu susisiekti su mano įmone per | spotlightglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums „WhatsApp“: +4915758108767 | ir turėkite paskolą savo sąskaitoje per 24 valandas, nes teikiame puikias paskolų paslaugas visame pasaulyje.

  Mes siūlome visų rūšių paskolų paslaugas (asmeninė paskola, verslo paskola ir daug daugiau), mes siūlome ir ilgalaikes, ir trumpalaikes paskolas, taip pat galite pasiskolinti iki 15 milijonų eurų. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairiausių tikslų naudodama įvairiausius paskolų produktus.

  Mes žinome, kad teisėtos paskolos gavimas visada buvo didžiulė problema Asmenims, turintiems finansinių problemų ir kuriems reikia jų sprendimo, daugeliui žmonių yra labai sunku gauti kapitalo paskolą iš savo vietinių bankų ar kitų finansinių institucijų dėl didelio susidomėjimo norma, nepakankamas užstatas, skolos ir pajamų santykis, žemas kredito balas ar kitos priežastys

  Nebereikia laukimo laiko ar įtempto banko apsilankymo. Mūsų paslauga yra prieinama visą parą, be išeiginių - galite gauti paskolą ir užbaigti operacijas bet kada ir kur jums to reikia

  Teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas. Klausimams / klausimams? - Siųsti el. Laišką į spotlightglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums „WhatsApp“: +4915758108767 | & Gauti atsakymą akimirksniu.

  Jūsų šeimai, draugams ir kolegoms nereikia žinoti, kad jums trūksta pinigų, tiesiog parašykite mums ir gausite paskolą.

  Jūsų finansinė laisvė yra jūsų rankose !!
 • Stella Sapphire
  prieš 31 minučių
  I’m glad to share my experience working with WIZARD BRIXTON , I had some negative report of my credit report which really affected me and my family , I went online and saw people recommending him for his good work and I contact him via EMAIL . He cleared all issues of my report within 72hrs . Having any issue concerning your credit scores please Are you interested in earning a consistent income through binary/forex trade? An investment of $500 can get you a return of $4,789 in 7 days of trading Invest $1000 to earn $11,789 Invest $2000 to earn $22,789 Invest $3000 to earn $33,789 Invest $4000 to earn $43,789 It goes on and on The higher the investment, the higher the profits. Your investment is safe and secured and payouts assured 100%. For more information contact him via email: wizardbrixton@gmail.com
 • Matis Lukas
  prieš 15 minučių
  Internete perskaičiau, kad „Jameson Finance“ suteikia paskolas už prieinamą 2%palūkanų normą, antradienį susisiekiau su jais dėl 9000 eurų paskolos. Esu laimingas, nes paskolą gavau tik vakar. aš tikrai laiminga

  Ar jums reikia skubios paskolos? susisiekite su jais dėl greitos paskolos. galite kreiptis elektroniniu paštu: theodorejamesonfinance@gmail.com

  Matis Lukas
 • James Williams
  prieš 31 minučių
  Sveiki visi, laukiu siandien. Peržiūrėjau žmonių, gavusių paskolą iš Della Taylor, atsiliepimus ir nusprendžiau kreiptis pagal jų rekomendaciją. Prieš kelias valandas patvirtinau iš viso 10 000 eurų, kurių paprašiau iš savo banko sąskaitos. Tai tikrai puiki žinia ir patariu visiems, kuriems reikalinga tikra paskola, kreiptis elektroniniu paštu: dellastaylors@yahoo.com.
  „WhatsApp“ +1 (209) 251-1529
 • Mohammed
  prieš 11 minučių
  My name is Mohammed Ahsan I'm a financial Consultant of a reputable firm Operating out of the United Kingdom
  we provide Discrete Financial, Services for High Net Worth CEO's/Executives of Corporation & Senior Government Officials globally.
  What we do is Legal & within the ambit of the law but following the Leakage of the Infamous United Kingdom
  Papers & subsequent threat by the International Consortium of Investigative Journalists (ICIJ)
  International Criminal Court (ICC)
  Below is what my Sender can offer.
  1, MT103 gpi automatic
  2, MT103 wire transfer
  3, MT103 TT
  4, MT103/202 manual download
  5, SBLC lease and Purchase

  All bank instrument will be done via bank officer to bank officer, Receiver has to provide bank officer details
  on DOA all brokers are welcome and guarantee of there payment after successful deal
  kindly send me a message via email and WhatsApp.


  Email: mohammedahsan877@gmail.com

  WhatsApp- +19893413179

Parašykite komentarą