Vienoje verslininko kortelėje – visa verslui aktualiausia informacija ir populiariausios paslaugos

Verslininkus, norinčius palengvinti ir pagreitinti savo verslo administravimą, Inovacijų agentūra kviečia naudotis verslininko kortele. Tai „vieno langelio“ principu veikianti platforma, kurioje prieinamos populiariausios verslui el. paslaugos, verslo pradžiai ir plėtrai skirti el. įrankiai, matoma personalizuota konkretaus verslo informacija, o iškilus poreikiui yra galimybė patogiai konsultuotis.  

„Verslininkai, norėdami pasiekti jiems svarbią informaciją, pavyzdžiui, sužinoti užsakytų dokumentų parengimo būklę ar reikiamus sumokėti mokesčius, iki šiol buvo priversti kreiptis į atskiras institucijas: Registrų centrą, „Sodrą“, Valstybinę mokesčių inspekciją ar kitas. Tai buvo nepatogu ir reikalaudavo daugybės laiko. Būtent dėl šių priežasčių buvo sukurta verslininko kortelė, kuri leidžia vienoje vietoje ir be pakartotinių prisijungimų naudotis skirtingų institucijų teikiamomis elektroninėmis paslaugomis“, – kalba Patricija Reut, Inovacijų agentūros Bendrųjų verslo kompetencijų departamento vadovė. 
Anot jos, įmonių vadovai turėtų įvertinti verslininko kortelės patogumą. Ši kortelė sudaro galimybes patogiai ir greitai rasti bei pildyti reikiamus dokumentus, gauti pranešimus, stebėti įvairią su verslo veiklos vykdymu susijusią informaciją, pavyzdžiui, numatytas įmokas, el. būdu užsakytų paslaugų vykdymo būseną ar leidimų duomenis. Naudodamiesi verslininko kortele, įmonių vadovai vienoje vietoje gali matyti būtent jiems personalizuotą informaciją, kuri iki šiol buvo saugoma skirtingų institucijų duomenų bazėse, taip pat gali pasirinkti, kurie duomenys jiems yra aktualūs.  

Svarstantys pradėti arba plėsti savo veiklą, verslininko kortelėje ras itin naudingus įrankius – elektroninius vedlius. Užpildžius klausimų-atsakymu principu veikiantį klausimyną, elektroninis vedlys iš didelio informacijos srauto atrinks konkrečiam verslui aktualią informaciją bei suformuos būtinų žingsnių planą: nurodys, kokių dokumentų gali prireikti, kokius žingsnius daryti reikėtų pirmiausiai, o ką, taupant laiką, galima daryti tuo pat metu. El. vedliai padės pasirinkti verslo formą bei suteiks pagrindinę informaciją apie jūsų verslui reikalingus leidimus ir licencijas. Šiuo metu verslininko kortelėje yra el. vedliai, skirti tiems verslams, kurie teikia automobilių remonto, masažo, kosmetikos gamybos ir prekybos, grožio, maitinimo, apgyvendinimo, krovinių vežimo paslaugas, vysto vaikų darželius ar žaidimų kambarius, organizuoja vaikų stovyklas.  

Verslininko kortelėje taip pat prieinamos trys skaičiuoklės – verslo plano, verslo vertės ir buhalterinių paslaugų skaičiuoklės. Verslo plano ir verslo vertės skaičiuoklės padės įvertinti planuojamo kurti verslo perspektyvas, galimus rezultatus, vertę bei leis įvertinti galimus verslo vertės kitimo scenarijus. Rengdamiesi verslo plėtrai, įmonių vadovai numatys, kada tikėtis veiklos atsipirkimo, o norintieji parduoti savo įmonę – apskaičiuos vertę rinkoje. Buhalterinių paslaugų skaičiuoklė suteiks informaciją apie preliminarią buhalterinės apskaitos paslaugų teikėjų kainą. Nors šiais elektroniniais įrankiais galima naudotis ir neprisijungus prie verslininko kortelės platformos, tačiau prisijungus yra išsaugojama skaičiuoklėse suvesta informacija, verslininkai iš karto gali užsisakyti el. paslaugas, kurias matys užpildyto el. vedlio krepšelyje.

Verslininkai, prisijungę prie verslininko kortelės platformos, taip pat gali patogiai konsultuotis. Bendrą informaciją lietuvių ir anglų kalbomis teikia profesionalūs Inovacijų agentūros konsultantai.  
Informaciją, kaip prisijungti prie verslininko kortelės, rasite čia: https://kc.inovacijuagentura.lt/kcis/kontaktinis-centras/paslaugu-kontaktinis-centras/verslininko-kortele.html?lang=lt 
 

Verslo skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą