Palmiros horoskopas penktadieniui, liepos 16 d.

Penktadienis gana slegiantis, tačiau puikiai tinkamas imtis tų darbų, kurių nesinori, kurie nemalonūs – užteks jėgų bei kantrybės juos įveikti. Geras laikas ir klaidų taisymui, nuveiktų užduočių apibendrinimui.

Kad ir kuo užsiimsite, nesustokite pusiaukelėje – užsispyrimu daug laimėsite: žingsnis po žingsnio siekite savo. Tinkamas laikas įvairiems veiklos susitikimams, pasitarimams. Patartina spręsti ir įsisenėjusias, komplikuotas bendravimo problemas, ypač su už jus vyresniais, viršesniais asmenimis. Stenkitės gerinti santykius darbo kolektyve.

Tinka pirkti akmenis kaip amuletus, talismanus.

Diena nėra palanki pramogavimui, pobūviams.

Iš ketvirtadienio į penktadienį buvo svarbūs nespalvoti sapnai, taipogi tie, kuriuose buvo kažkas aiškiai sakoma – galite išgirsti vertingų patarimų. Į fantastinius sapnus galima nekreipti dėmesio. Knygą regėti, ją skaityti – permainos. Gerai, jei knyga nauja, blogai – suplyšusi, sunykusi, blogai jei sapne ją plėšėte, deginote. Ugnis apskritai bylotų apie klaidas, kurias ruošiatės padaryti. Eiti, bėgti, važiuoti – gresia nuostoliai, apgaulės, vagystės, pavojai. Duris atverti – naujos pažintys; muziką girdėti – apsauga, pagalba.

Blogas ženklas: jei laikrodis nukristų, juolab sudužtų, akmuo iš apsodo iškristų; sudaužyti indą, stiklą; jei šviesa be priežasties užgestų namuose.

Geras ženklas: jei virš jūsų šviesa įsižiebtų – geros permainos; jei ištrūktų saga, drabužis įplyštų – atsisakysite nereikalingų dalykų savo gyvenime; jei laikrodis sustotų – blogo etapo jūsų gyvenime pabaiga.

Žvilgsnis į priekį: savaitgaliui patartina saikingas poilsis, vengtini gausūs susibūrimai; šeštadieniui labiau tinkamos spalvos – geltona, auksinė, alyvinė, sekmadieniui tinka visos spalvos išskyrus, juodą.

Avinas (03 21–04 20). Šiandien sėkmę lems įdirbis, patirtis. Jūs rasite greitų ir efektingų būdų susikaupusioms problemoms įveikti. Būkite atidesni vakare antrajai pusei – ar viską teisingai girdite ir suprantate, ar esate ištesėję anksčiai duotus pažadus?

Jautis (04 21–05 20). Penktadienį tiks kažką perdaryti, atnaujinti. Venkite smulkmeniškumo bendraudami su artimaisiais, dažniau nusileiskite šeimos nariams. Būkite atidesni sveikatai.

Dvyniai (05 21–06 21). Reikalai sparčiau pajudės. Atidžiai stebėkite naujienas: kad savo laimėtumėte, bus reikalinga ne tik staigiai suktis, bet ir pažintimis pasinaudoti (ypač neformaliomis).

Vėžys (06 22–07 22). Penktadienį neleiskite, kad jumyse kauptųsi nuoskaudos. Būkite atsargūs, kad nepasiduotumėte neigiamai kolektyvo įtakai.

Liūtas (07 23–08 22). Šiandien būsite kupini energijos ir sveiko užsispyrimo. Galite perlaužti jums nepalankią situaciją, jei sugebėsite veikti staigiai, tiesa, atsižvelgdami į nuojautas.

Mergelė (08 23–09 22). Verta užsiimti darbų užbaigimu. Pavyks spręsti įsisenėjusias finansines problemas. Galite rasti naujų, anksčiau neįvertintų uždarbio šaltinių. Tinka įsigyti vertingą akmenį.

Svarstyklės (09 23–10 23). Penktadienį jus lydės sėkmė, pripažinimas. Būsite kupini gerų norų bei laimingų nuojautų. Ir jos pildysis – tai gerųjų permainų laikas. Diena suteiks progų įvertinti draugų atsidavimą – kreipkitės į juos patarimo, pagalbos, paguodos.

Skorpionas (10 24–11 22). Penktadienis tinkamas nebent poilsiui. Jei tektų dirbti, venkite atsakingų užduočių. Diena gera atsipalaidavimui gamtoje. Daugiau vaikščiokite žeme basomis.

Šaulys (11 23–12 21). Vargu ar pavyks paskubinti reikalus. Verta imtis senų reikalų, beje, ir pagalbos sulauksite tik iš senų pažįstamų.

Ožiaragis (12 22–01 19). Penktadienį viskas priklausys nuo jūsų nuotaikos (o ją lems santykiai su antrąja puse) – daug nuveiksite tik tuomet, jei būsite pakiliai nusiteikę, priešingu atveju neverta savęs raginti, net jei darbų kiekis ir negailestingai slėgs. Būkite atidūs darbų kokybei bei santykiams su kolektyvu, šefu.

Vandenis (01 20–02 18). Penktadienį reikėtų vengti agresyvių veiksmų, ypač partnerių, sutuoktinio atžvilgiu. Verčiau siekite susitarti gražiuoju, prisiderinti prie aplinkinių nuomonės. Ne laikas ir prieštarauti sutuoktiniui.

Žuvys (02 19–03 20). Jei mokėsite bent truputį nugalėti save, kažko atsisakyti, pasiaukoti, pavyks rasti visus tenkinantį kompromisą sudėtingame reikale. Diena tinkama spręsti senas problemas, ypač jei jos susijusios su skolomis, draudimu, mokesčiais.

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą