Horoskopas sekmadieniui, balandžio 28 d.

Avinas Jūsų viduje kunkuliuos nerimas, tačiau to neparodysite. Veikla, reikalaujanti įkvėpimo, intuicijos, užuojautos, psichologinių bei medicininių įgūdžių, gali nudžiuginti puikiais rezultatais. Nekantriai lauksite žinios iš patinkančio asmens.

Jautis Būsite nusiteikę apmąstymams, darbų planavimui ir aptarimui, kūrybai. Neblogai seksis dirbti darbus, reikalaujančius analizės, intuicijos, apskaičiavimų. Popiet jus aplankys įkvėpimas, romantiškas polėkis.

Dvyniai Galimas svarus sandoris. Tikėtina, kad keisite įvaizdį. Nenusivilsite.

Vėžys Jausite didelį poreikį bendrauti, judėti, kaupti ir skleisti informaciją. Jei rasite laiko ramiai pamąstyti, intuityviai suvoksite, ko norite ir kas linki gero, o ko naudingiau būtų atsisakyti. Labai suaktyvės romantiškos nuotaikos.

Liūtas Tikėtina, kad jums kils originalių idėjų, susijusių su darbu ar asmeniniu ūkiu. Vakaras žada meilės, pramogų ir geros nuotaikos. Panašu, kad romantiški žaidimai, flirtas, muzika bei svajonės atgaivins jausmus.

Mergelė Jei susidarys palankios aplinkybės, pamėginkite realizuoti kūrybinius sumanymus. Tiktų skirti romantiškus pasimatymus, gerinti santykius šeimoje, rūpintis vaikų lavinimu. Iš gerbėjo galite sulaukti intriguojamo pasiūlymo.

Svarstyklės Tai turėtų būti darbinga ir produktyvi diena. Palanku gvildenti profesines, dalykines problemas. Panašu, kad padaugės kontaktų su senais pažįstamais, draugais, verslo klientais. Galimas malonus flirtas, nuotykis.

Skorpionas Jūsų akiratyje galbūt pasirodys senas draugas arba ankstesnis meilės objektas. Asmeniniai santykiai gali pakrypti kiek netikėta linkme.

Šaulys Tikriausiai teks konsultuotis su specialistais. Ši diena gali atgaivinti romantiškus santykius arba, atvirkščiai, padidinti įtampą, jeigu santykiai buvo netvirti.

Ožiaragis Turėsite galimybių pademonstruoti savo kompetenciją ir principingumą. Galimi svarbūs pranešimai iš toli.

Vandenis Būsite darbštūs, pareigingi. Audringai įvykiai klostysis tiems iš jūsų, kurie susiję su politika, visuomenine, kultūros, švietimo veikla. Kažkoks pokalbis, įvykis ar įvertinimas gali turėti įtakos jūsų ateičiai.

Žuvys Aplink jus telksis gerbėjai, bendraminčiai, jausitės reikšmingi. Galbūt demonstruosite žaismingą dosnumą, išlaidumą. Bendraudami su pažįstamais žmonėmis galite išsiaiškinti dalykų, kurių nežinojimas jums galėjo pakenkti.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą