Horoskopas penktadieniui, gegužės 10 d.

Avinas Tikriausiai visokiais būdais mėginsite pakreipti asmeninius santykius į geresnę pusę. Tai puiku, tik nepersistenkite. Diena bus atpalaiduojanti ir puiki, jei galėsite patinginiauti, pasilepinti namų komfortu, dėl nieko nesukdami galvos.

Jautis Šiandien būsite nusiteikę žaismingai, romantiškai, kūrybiškai. Jums seksis be žodžių suprasti meilės partnerio troškimus ir juos patenkinti. Kuo smagiau ir turiningiau leisite laisvalaikį, tuo labiau išsivaduosite iš vidinės įtampos, nuovargio.

Dvyniai Tinkama diena nueiti į kirpyklą, grožio ar madų saloną, tvarkyti ir puošti namų aplinką. Turbūt kils noras neatpažįstamai pasikeisti, pakoreguoti savo stilių ir tuo nustebinti jums svarbius žmones. Tai gali puikiai pavykti.

Vėžys Turėsite progą pagerinti arba dar labiau sukomplikuoti jums svarbius santykius. Atminkite, kad kiti žmonės taip pat turi teisę rinktis, mylėti ir būti mylimi. Jūs negalite primesti kažko prievarta. Geriausia būtų derinti poreikius bei interesus.

Liūtas Galimi ginčai dėl skolų, išlaidų, daiktų vertės. Protingai, atsakingai tvarkykite savus ir bendrus pinigus. Tikėtina, kad užplūs nenumaldomas žemiškų malonumų troškulys. Vargu ar atsispirsite žaviai pagundai.

Mergelė Galvosite apie teisinius, etinius dalykus, moralę, sąžinę, gilias studijas. Galbūt nusišypsos laimė pabendrauti su įdomiu žmogumi. Sulauksite naujienų iš toli. Ši diena žada romantiškus susitikimus, jaudinamus potyrius.

Svarstyklės Neliksite vienumoje, nusimato kontaktų, pokalbių, tačiau kai kurie iš jų bus per daug rimti, politizuoti, todėl vargins, pasigesite šilumos. Galite pakenkti savo įvaizdžiui, jei lengvabūdiškai elgsitės santūrioje kompanijoje.

Skorpionas Šiandien jus domins aktyvūs užsiėmimai, kolektyvinės pramogos. Galbūt kažkur vyksite susitikti su senu bičiuliu ar gerbėju. Tikėtina šauni kompanija, įdomi pažintis, smagus flirtas. Tik nesielkite vulgariai.

Šaulys Nors diena bus rami, atpalaiduojanti, tačiau jausitės tarsi neišsiblaivę iš miegų. Stigs energijos, realybės jausmo, o gal ir sveikatos. Kaip tik dėl to galite suvokti, jog kažkokį savo planą galėsite įvykdyti tik iš dalies.

Ožiaragis Šiandien būsite jautrūs, emocionalūs. Gali užlieti meilės prisiminimai, atgyti primiršti troškimai, svajonės. Noriai bendrausite su šeima, artimomis moterimis. Ši diena tiesiog leis atsipalaiduoti, patinginiauti.

Vandenis Būsite atsidavę žmonėms, kuriuos mylite, ir to paties reikalausite iš jų. Jausite didelę pareigą ir kitiems artimiesiems, tad galbūt juos aplankysite. Turbūt norėsis paganyti akis į gražius ir originalius daiktus. Kils pagunda šį bei tą įsigyti.

Žuvys Trokšite jaudinančių įspūdžių, bendravimo. Būsite kūrybingi, artistiški, seksualūs. Galima žavi meilės avantiūra, intriguojanti pažintis. Turėtų viskas sektis puikiai, tik galbūt per daug atsiskleisite iš pirmo karto.

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą