Horoskopas šeštadieniui, birželio 15 d.

Avinas Galite apie save sužinoti itin svarbių dalykų. Būsite kupini optimizmo, gerų sumanymų, visi noriai su jumis bendraus, stengsis padėti, veikti kartu. Galite įgyti puikių draugų, dalykinių partnerių.

Jautis Puiki proga tvarkyti senus, atidėtus reikalus. Antroji dienos dalis sėkmingesnė. Vakaras idealus romantiškam pasimatymui.

Dvyniai Džiaugsmo, meilės, kūrybinės sėkmės metas. Kad ir ko imsitės, tai suteiks pasitenkinimo, duos naudos. Daugiau bendraukite su vaikais – jie suvoks jūsų tiesas. Gera proga ieškoti papildomų uždarbio šaltinių. Verta pirkti dovaną, ją teikti.

Vėžys Puikus metas ieškantiems darbo patalpų. Tinka pradėti remontą savo namuose ar biure.

Liūtas Tampate objektyvūs ir teisingi – pats metas įvertinti geriausias sutuoktinio savybes. Rinkitės ir dalykinius partnerius, aptarkite su dabartiniais veiklos plėtimo perspektyvas.

Mergelė Pavyks rasti išeitį tvarkant meilės reikalus. Būkite atlaidesni sutuoktiniui. Jeigu santykiai su artimaisiais keblūs, šįvakar – laikas taikytis.

Svarstyklės Žingsnis po žingsnio, ir svajonė išsipildo. Vėl pajusite, kad esate mylimi, populiarūs, visiems reikalingi. Galite gauti vertingą profesinį pamokymą, naudingą dalykinį pasiūlymą.

Skorpionas Gerų laimėjimų metas. Daugiau dėmesio skirkite tėvams, paisykite jų valios.

Šaulys Žavus laikas – galima netikėta sėkmė. Jūsų laukia praregėjimas: kai ką svarbaus šiandien sužinosite, suprasite, tik stenkitės daugiau bendrauti. Palanku ieškoti rėmėjų.

Ožiaragis Įžvelgiate slaptąją, žaviąją šio gyvenimo pusę – jums atsiveria giliausi slėpiniai. Pirmajai dienos daliai nereikėtų nieko svarbaus planuoti. Veiksite vėliau. Šauni antroji dienos dalis – jausitės puikiai. Tai gera proga ir svarbiems reikalams sutvarkyti, ir romantiškai pažinčiai.

Vandenis Praeitis grįžta apversdama planus, priversdama keisti sprendimus. Dabar esate pajėgūs įveikti kliūtis, pakreipti įvykius, santykius su artimaisiais ir draugais taip, kaip jums norisi.

Žuvys Akimirksniu galite suvokti tai, kas tiek laiko buvo neįveikiama mįslė. Gera diena tiems, kurių įdirbis nemenkas, – gausite pelnytą atlygį.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą