„Dzūkų tankų“ bendruomenę sukrėtė skaudi žinia: avarijoje Trakų r. žuvo du jauni jos nariai

Viena žinomiausių ir garsiausių šalies futbolo sirgalių bendruomenė „Dzūkų tankai“ trečiadienį pranešė, kad neteko dviejų narių.

„Alytiškius pasiekė tragiška žinia – vakarop iš Vilniaus į Alytų keliavęs 5 asmenų ekipažas pateko į tragišką avariją, kuri nusinešė visų penkių alytiškių gyvybes...

Tarp žuvusiųjų buvo ir du „Dzūkų tankų“ bendruomenės nariai – 18-metis Rokas ir 17-metis Deivydas.

„Dzūkų tankai“ reiškia gilią užuojautą žuvusiųjų šeimoms ir artimiesiems.

Ilsėkitės ramybėje, Rokai ir Deivydai, mes jūsų niekada nepamiršime“, – socialiniame tinkle rašė „Dzūkų tankai“, nuo 2001-ųjų metų gyvuojanti ultrų bendruomenė, aktyviai palaikanti Alytaus „Dainavą“.

Trečiadienio pavakarę pranešta, kad susidūrus dviem lengviesiems automobiliams ir sunkvežimiui nukentėjo žmonės. Netrukus paaiškėjo, kad iš karto žuvo net keturi lengvojo automobilio keleiviai. To paties automobilio vairuotojas mirė pakeliui į ligoninę.

Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, trečiadienį apie 16 val. 35 min. gautas pranešimas apie tai, kad kelyje Vilnius – Marijampolė, Trakų rajone, Trakų seniūnijoje, ties Penkininkų kaimu, kaktomuša susidūrė du lengvieji ir krovininis automobilis.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriuje lrytas.lt sužinojo, kad ugniagesiai iš vieno automobilio išvadavo penkis žmones.

Keturi iš jų jau buvo be gyvybės ženklų. Vienas išvežtas į ligoninę.

Vilniaus apskrities policijoje patvirtino, kad greitosios pagalbos medikai avarijos vietoje konstatavo 4 žmonių mirtį.

Po kiek laiko paaiškėjo, kad medikams nepavyko išgelbėti ir į ligoninę išvežto žmogaus. Jis mirė pakeliui.

Pirminiais duomenimis, susidūrė automobiliai „Citroen“, „Fiat“ ir sunkvežimis.

„Citroen“ vairuotojas nukentėjo nesunkiai. Sunkvežimio vairuotojas nesužeistas. Tuo tarpu vis penki žuvę žmonės važiavo automobiliu „Fiat“.

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą