Užlygins daugiau kaip 3 tūkstančius kv. metrų miesto duobių

Anksčiau nei įprastai dėl dėkingų oro sąlygų kovo viduryje pradėta remontuoti Alytaus miesto gatves – tvarkomos po žiemos atsivėrusios ir vairuotojams kelionę apkartinančios duobės.  

Planuojama, kad karštu asfaltu bus užtaisyta apie 3 000 kv. m. ploto įvairaus dydžio duobių. Miesto biudžetui tai kainuos apie 60 tūkst. Eur. 

Miesto ūkio skyriaus specialistų teigimu, galima pasidžiaugti, kad duobių mažėja, jos ne tokios didelės ir gilios, nes miesto keliai gerėja dėl investicijų į gatvių tvarkymą, t. y., jas rekonstruojant ar paklojant ištisinį sluoksnį. Žinoma ten, kur asfaltas tiestas seniau, duobių yra, bet ir jos per artimiausius du mėnesius bus užtaisytos. 

Atskirose Daugų, Maironio, Statybininkų gatvių atkarpose planuojama pakloti ištisinį asfalto sluoksnį, tad mažesnės duobės jose kol kas tvarkomos nebus. 

Taip pat atkreipiame gyventojų dėmesį, kad pirmiausiai yra remontuojamos miesto gatvės, vėliau pagal skirtų lėšų likučius bus remontuojami įvažiavimo keliai į daugiabučių namų kvartalus, pirmiausiai tie, kuriais naudojasi keli daugiabučiai namai. 

Gatves Alytuje remontuoja bendrovė „Parama“.

Pastebėjote duobę? Tuomet apie ją praneškite interneto svetainėje „Tvarkau Alytų“ (meniu viršuje dešinėje pasirinkite miestą: Alytus) arba el. paštu  miesto_ukis@alytus.lt

AMS, Komunikacijos skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą