Laiku nepatraukti automobiliai dažnai trukdo nuvalyti sniegą gatvių kelkraščiuose

Nuvalyti sniegą šiuo metu ypač svarbu ne tik nuo važiuojamosios kelio dalies, bet ir nuo šalia kelkraščių esančios gatvės dalies, kur daugiabučių namų gyventojai stato savo automobilius, tam kad automobiliai nebūtų užversti sniegu ir sugrįžus po darbų būtų galima tvarkingai juos palikti.

Alytaus mieste yra gatvių, kurios pažymėtos automobilių stovėjimą draudžiančiu kelio ženklu tam tikromis darbo dienomis ir valandomis. 

Kiekvieną savaitę antradieniais Alytuje kelkraščiai valomi Vidzgirio mikrorajone, Statybininkų, Jurgiškių ir Jaunimo gatvėse, pirmadieniais  – Rūtų gatvėje, o trečiadieniais – Šaltinių gatvėje. Šių gatvių atkarpose, kuriose yra stovėjimą ribojantys ženklai, nurodytomis dienomis draudžiama palikti automobilį nuo 9 iki 15 val., tačiau ne visi gyventojai numatytu laiku noriai patraukia automobilius, o Viešosios tvarkos skyriui paraginus tai padaryti, sulaukiama ir priekaištų. 

Vykdomos ir prevencinės akcijos, jų metu vairuotojams už automobilių valytuvų paliekami įspėjimai dėl Kelių eismo taisyklių nesilaikymo, tačiau tai ne visada paveikia.

Už automobilio statymą ženklo galiojimo ribose pagal Administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 2 dalį numatyta bauda nuo 30 iki 90 Eur. Dėl šių pažeidimų Alytaus miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai surašo administracinio teisės pažeidimo protokolus ir vairuotojams yra skiriamos baudos. Taip pat protokolus gali surašyti ir Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. 

Prašome gyventojų nustatytu laiku nepalikti savo automobilių minėtose vietose – tokiu būdu išvengsite baudos ir galėsite kitu laiku tvarkingai pasistatyti savo automobilį.

AMS, Komunikacijos skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą