Sutvarkyta piktavalių nuniokota skulptūra „Rauda“ ir informaciniai kultūros paveldo atminimo ženklai


Piktavaliams užkliuvo Ulonų gatvėje esanti Antrojo pasaulinio karo Sovietų Sąjungos karių palaidojimo vietoje stovinti paminklinė skulptūra „Rauda“ ir informaciniai kultūros paveldo atminimo ženklai – skulptūra išpiešta grafičiais, o ženklai apgadinti. Nuniokoti kultūros paveldo objektai nedelsiant buvo sutvarkyti.
„Apmaudu, kai pasirenkama tokia pokštavimo, pasilinksminimo ar laiko praleidimo forma. Vargu, ar savo namuose taip elgiamės. Labai kviečiu visus būti savo miesto šeimininkais ir į mūsų bendrą turtą žiūrėti kaip į savo, paklausti savęs – ar elgčiausi savo namuose taip?“ – teigia Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė.
Spalio mėnesio pradžioje Alytaus miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus specialistams pastebėjus, kad piktavaliai nuniokojo kultūros paveldo objektus, apie tai raštu buvo informuotas Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos ir Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Nedelsiant buvo imtasi piktavalių nuniokotos vietos tvarkymo darbų – UAB „Vidurys“ darbuotojai nuvalė grafičius, o MB „Žemelda“ suklijavo informacinius kultūros paveldo atminimo ženklus. Alytaus miesto savivaldybei piktavalių darbai atsiejo nemenką sumą – 556,85 Eur.

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą