Druskininkų savivaldybėje aptarta LTeam festivalio (vykstančio vasario 1-3 d.) programa

Druskininkų savivaldybėje posėdžiavo savivaldybės vadovai, LTeam festivalio organizatoriai, žiemos pramogų komplekso "Snow Arena" ir miesto įstaigų atstovai. Pristatyta ir aptarta programa, einamieji klausimai, pasiūlymai.

Vasario 1-3 d. LTeam olimpinis žiemos festivalis su trenksmu grįžta į Druskininkus – pirmą kartą populiariausias žiemos sporto renginys kurorte vyks net tris dienas. O tai reiškia tris kartus daugiau atrakcijų, pramogų, turnyrų – drauge ir triskart daugiau adrenalino bei malonumo žiemos sporto fanatikams. Trečius metus iš eilės festivalyje rungsis ir sporto klubų talismanai. Be žiūrovų pamėgtų vietinių žvaigždžių – Žalgirinio, Vilko ir LTeam Ąžuolo – į Lietuvą planuoja atvykti ir Latvijos, Lenkijos, Estijos atstovai. Žiūrovų lauks daugybė sporto pramogų: 3 km naktinis bėgimas „X trasa sprintas“, „Snow Kartingai“, Tarptautinis bavariško akmenslydžio turnyras, naktinis slidinėjimas „Snow Arenoje“, bėgimas miško takais „Miško trasa“. Kalnų slidžių ir snieglenčių slalomo varžybos, Ledo ritulio šeimų 3 prieš 3 turnyras ir kt. Vasario 1 d. 18 val. visi laukiami festivalio atidaryme ir Vido Bareikio koncerte, organizuojamame Pramogų aikštėje.

Vasario 3 d. – visų adrenalino mėgėjų lauks kraują kaitinantis renginys „Snow Kayak“ – ekstremaliausias, linksmiausias, daugiausiai žiūrovų dėmesio ir aplodismentų sulaukiantis metų renginys „Snow Arenoje“. Šiemet jis yra dalis „LTeam olimpinio žiemos festivalio“. Tai – lenktynės baidarėmis kalnų slidinėjimo trasa, pasibaigiančios įspūdingu šuoliu į vandens baseiną. Jos vyks specialiai lenktynėms pritaikytoje „Snow Arenos“ trasoje. Vienu metu startuoja keturios vienvietės baidarės. Pirmas pasiekęs finišą – nugali. Greičiausi sniego baidarininkai bus apdovanoti vertingais prizais.

Vasario 1-3 d. visi sporto entuziastai kviečiami į Druskininkus!

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą