Dalis Senamiesčio pradinės mokyklos mokinių mokosi nuotoliniu būdu

Siekiant Alytaus Senamiesčio pradinėje mokykloje  sumažinti COVID-19 infekcijos plitimo grėsmę, Alytaus miesto savivaldybės administracija nurodė iki 2020 m. gruodžio 9 d. (imtinai)  organizuoti nuotolinį mokymą 1a, 1b, 1c, 4c klasių mokiniams, 2 priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams, o iki 2020 m. gruodžio 10 d.  (imtinai) 2a, 2b, 2c, 3b ir  tris 4b klasės mokinius ugdyti nuotoliniu būdu.

Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakyme pažymima, kad būtų stebima vaikų ir darbuotojų sveikata, o pasireiškus simptomams, būtų nukreipiama atlikti tyrimą dėl COVID-19 ligos. 

Nustačius susirgusį darbuotoją ir artimą sąlytį turėjusius asmenis būtina nedelsiant teikti informaciją Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Alytaus departamentui.

Įsakyme taip pat nurodyta, kad jeigu lopšelio-darželio darbuotojams pasireiškė ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų simptomai, jie turi nevykti į darbą, o jeigu simptomai pasireiškė esant darbe, būtina, kuo skubiau jį nutraukti ir apie tai nedelsiant informuoti įstaigos vadovą.

Turi būti užtikrinta, kad lopšelyje-darželyje dirbtų tik darbuotojai, neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų ir kitų susirgimų požymių, taip pat darbuotojai, nesantys privalomoje izoliacijoje.

Patalpose, kuriose lankėsi sergantis asmuo, turi būti atlikta dezinfekcija, vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministerijos pateiktomis rekomendacijomis.

AMS, Komunikacijos skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą