Džiuginantys brandos egzaminų rezultatai: abiturientai gavo 75 šimtukus

Ketvirtadienį paaiškėjo visų brandos egzaminų rezultatai. Nors praėję mokslo metai abiturientams buvo nelengvi – teko mokytis nuotoliniu būdu ir nemažai ruoštis savarankiškai, šimtukų skaičiumi jie nebuvo prastesni nei praėjusieji. Šiemet brandos egzaminus laikę Alytaus miesto abiturientai gavo 75 šimtukus, tai yra vos trimis šimtukais mažiau nei praėjusiais metais. 

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojos Rimvydos Ališauskienės teigimu, Alytaus miesto savivaldybės gimnazijų abiturientų valstybinių brandos egzaminų rezultatai džiugina. „Nors mokslo metai buvo labai sunkūs (mokymas vyko nuotoliniu),  tačiau abiturientai kartu su mokytojais įveikė iššūkį. Valstybinių brandos egzaminų rezultatus palyginus su 2019 m. rezultatais (priešpandeminiu laikotarpiu) galima teigti, kad lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio kalbos (rusų, prancūzų), informacinių technologijų, chemijos, istorijos rezultatai yra geresni ar panašūs. Tad ačiū mokyklų vadovams, mokytojams, mokinių tėvams už nuoširdų darbą, tinkamą vaikų auklėjimą, suteiktą papildomą pagalbą abiturientams ruošiantis brandos egzaminams“, – sako R. Ališauskienė. 

Geriausiai abiturientams sekėsi laikyti tarptautinį anglų kalbos egzaminą. Šio dalyko abiturientų žinios įvertintos net 35 šimtukais. Sėkmingas šimtukų skaičiumi buvo ir Informacinių technologijų egzaminas. Šio dalyko egzaminą šimtukais išlaikė 11 abiturientų. 9 šimtukus abiturientai gavo už anglų kalbos žinias. Šešiais šimtukais džiaugiasi matematikos, penkiais lietuvių kalbos ir literatūros, trimis rusų kalbą laikiusieji abiturientai. Po du šimtukus abiturientai gavo už biologijos ir chemijos egzaminus, vieną – prancūzų kalbos.

Po vieną šimtuką gavo net 49 Alytaus miesto abiturientai. 

Daugiausiai šimtukų surinkusia Alytaus miesto gimnazija ir toliau išlieka Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija. Vieno šios gimnazijos abituriento „sąskaitoje“ net keturi šimtukai už biologijos, matematikos, chemijos ir anglų kalbos tarptautinio egzaminų žinias.

Po du šimtukus gavo keturi Alytaus šv. Benedikto gimnazijos abiturientai ir keturi Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos abiturientai. Po vieną abiturientą iš Alytaus Jotvingių ir Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijų džiaugiasi trimis šimtukais.

Įveikus nelengvą brandos egzaminų sesiją 701 Alytaus miesto abiturientui liko ko gero laukiamiausioji dalis – brandos atestatų įteikimo šventė. Šias šventes Alytaus miesto gimnazijos surengs liepos 23, 24, 28 ir  30 d.

Komunikacijos skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą