Daugų Vlado Mirono gimnazijoje keturi mokslo pirmūnai

Liepos 31-osios pavakarys Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos bendruomenei buvo ypatingas – šią dieną įteikti brandos atestatai 72-ios laidos abiturientams. Gimnaziją baigė 12 jaunų ir ambicingų žmonių. Panašu, kad jų neišgąsdino nei įtempta situacija visame pasaulyje, nei kaip juodas debesis užslinkęs nuotolinis mokymasis. Nuosekliu darbu abiturientai prisiviliojo ne vieną šimtuką į savo kraitelę!

Į atestatų įteikimo šventę pasveikinti abiturientų atvyko Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas bei administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė, vykdanti skyriaus vedėjo funkcijas, Evelina Žukauskienė.

A. Vrubliauskas linkėjo abiturientams atsakomybės ir pilietiškumo, išreiškė viltį, jog po ilgų studijų metų šie jauni žmonės grįš garsinti mūsų rajono. Padėkos raštais meras apdovanojo puikius rezultatus gavusių abiturientų tėvelius.

Atestatų įteikimo šventėje dalyvavęs Daugų Dievo Apvaizdos bažnyčios klebonas Vidas Jelinskas abiturientams linkėjo susiklausymo ir meilės žmonėms.

Gimnazijos direktorius Almantas Jakimavičius džiaugėsi puikiais brandos egzaminų rezultatais, dėkojo ne tik abiturientams už sunkų darbą, bet ir jų šeimoms, kurios palaikė savo vaikus.

Trys abiturientai – Viktorija Kilmanaitė, Miglė Venckutė ir Karolis Kilmonis, palikę savo įrašus gimnazijos Garbės knygoje, vienbalsiai teigė, kad mokymasis Daugų Vlado Mirono gimnazijoje padėjo jiems augti ir tobulėti. Dar viena šios gimnazijos šimtukininkė – Evelina Baležentytė.

Abiturientų auklėtoja Stasė Vitkauskienė dėkojo mokiniams už kartu praleistą laiką, džiaugėsi egzaminų rezultatais ir linkėjo jiems tiesiog būti gerais žmonėmis.

Daugų Vlado Mirono gimnazijos informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą