Po paskutinio skambučio – brandos egzaminų sesija

Alytaus rajono gimnazijose šiomis dienomis abiturientams skambėjo paskutinis skambutis. Po šventinių renginių laukia nelengvas laikas – brandos egzaminų pagrindinė sesija.  Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas linki visiems abiturientas sėkmės ir pasitikėjimo savimi. „Per 12 metų įgijote daug žinių, parodykite visas jas  per egzaminus šimtu procentų! Linkiu visiems sėkmės ir pasitikėjimo savimi“, – linki savivaldybės meras.

 

Brandos egzaminus laikys 156 rajono gimnazijų abiturientai ir Daugų technologijos ir verslo mokyklos moksleiviai. Pirmąjį – lietuvių kalbos ir literatūros – valstybinį egzaminą birželio 1 d. laikys 63 abiturientai, mokyklinį – 92 abiturientai. Šio egzamino nelaikys moksleivis iš Ukrainos.

Antrasis valstybinis egzaminas vyks birželio 3 d. Tai biologijos egzaminas, kurį laikys 18 kandidatų.

63 kandidatai birželio 6 d. bandys įveikti valstybinio užsienio kalbos (anglų) klausymo, skaitymo ir rašymo dalies egzamino užduotis. Valstybinį geografijos egzaminą, kuris vyks birželio 8 d., laikys 23 Alytaus rajono gimnazistai.

Matematikos valstybinio egzamino užduotis birželio 10 d. spręs 62 abiturientai.

Birželio 13 d. vyks istorijos valstybinis egzaminas, kurį laikyti pasirinko 36 kandidatai.

Kitus egzaminus Alytaus rajono abiturientai pasirinko laikyti taip: valstybinį informacinių technologijų –7, fizikos – 6, chemijos – 3, užsienio kalbos (rusų) – 1. Šie egzaminai vyks birželio 13 – birželio 27 d.

Pakartotinė egzaminų sesija abiturientams prasidės birželio 27 d. ir truks iki liepos 12 d.

Abiturientai atvykdami į brandos egzaminą, privalo turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą arba leidimą gyventi Lietuvoje) ar vairuotojo pažymėjimą, į brandos egzamino centrus turi atvykti sveiki.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

 • polkmnfg
  prieš 49 minučių
  Liudijimas apie tai, kaip gavau paskolą iš dangaus patirties paskola

  geros dienos, ketinantis pareiškėjas, finansams, Mano vardas yra ALEX Marie. Aš esu Lietuvos pilietis, išvykstantis iš Jungtinės Valstijos, aš esu nekilnojamojo turto vystytojas iš Ajovos, Jungtinės Amerikos Valstijos, labai rekomenduočiau gauti paskolą, jei esate galvodamas apie bet kokius finansinius sprendimus arba pasiskolinti pinigų. Jie visada privertė mane jaustis taip, lyg būčiau vienintelis jų klientas, o atsakymų pateikimo laikas buvo neįtikėtinai geras. Noriu padėkoti jiems už puikų klientų aptarnavimą ir už gautas projekto paskolos lėšas 5 550 000,00 €.

  Jei jums reikia paskolos verslo, asmeninių, projektų, investicijų ir skolų konsolidavimo paskoloms, susisiekite su jais toliau nurodytu el. pašto adresu ir būtinai praneškite, kad aš jus nukreipiau.

  Susisiekite su jais šiandien.
  Paštas: contact@skyexperienceloan.com
  apsilankykite jų svetainėje: https://skyexperienceloan.com

Parašykite komentarą