Kokie Alytaus miesto lopšeliai-darželiai dirbs vasaros metu?

Palengva pereinant prie vasaros ir atostogų ritmo, keisis ir Alytaus lopšelių-darželių darbas. Dalis jų bus remontuojami, tačiau nežiūrint į tai, visi Alytaus mieste registruoti vaikai turės galimybę lankyti  darželius.

Liepos–rugpjūčio mėnesiais  Dzūkijos sostinėje dirbs daugiau kaip pusė visų darželių. Kaip informuoja Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus specialistai, nuolat vasarą dirbs lopšeliai-darželiai „Pasaka“, „Nykštukas“, „Šaltinėlis“, „Vyturėlis“, „Putinėlis“, „Volungėlė“, „Girinukas“ ir „Du gaideliai“.

Liepos ir rugpjūčio mėnesį nedirbs lopšeliai-darželiai „Pušynėlis“, „Saulutė“, „Obelėlė“, „Linelis“, „Boružėlė“ bei „Drevinuko“ ir „Vilties“ mokyklos-darželiai. 

„Siekiame ne tik sudaryti kuo geresnes sąlygas tėvams pasirinkti artimiausią darželį vasaros laikotarpiu, bet taip pat atnaujinti ir sutvarkyti mažųjų ugdymo įstaigas, atlikti įvairius remonto darbus. Galbūt atskiras vaikų grupes perkėlus į kitus darželius, teks patirti laikinų nepatogumų, tačiau norisi, kad rudenį kuo daugiau vaikų ugdymo įstaigų mažuosius pasitiktų naujomis erdvėmis ir sutvarkyta aplinka“, – sakė Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.

Tol, kol bus remontuojama, pagal iki balandžio 30 d. pateiktus prašymus lankyti lopšelius-darželius ir mokyklas-darželius 2023 m. liepos–rugpjūčio mėnesiais, sudarytos preliminarios grupės. Jos bus keliamos į dirbsiančius Alytaus lopšelius-darželius. Planuojama, kad Alytaus lopšelį-darželį „Girinukas“ lankys lopšelio-darželio „Pušynėlis“ 3 grupių mokiniai. Alytaus lopšelį-darželį „Pasaka“ lankys lopšelio-darželio „Saulutė“ 3 grupių ir lopšelio-darželio „Linelis“ 2 grupių mokiniai. Alytaus lopšelį-darželį „Šaltinėlis“ lankys „Drevinuko“ mokyklos-darželio 2 grupių mokiniai. Alytaus lopšelį-darželį „Du gaideliai“ lankys lopšelio-darželio „Linelis“ 4 grupių mokiniai. Alytaus lopšelį-darželį „Nykštukas“ lankys lopšelio-darželio „Boružėlė“ 5 grupių mokiniai. Alytaus lopšelį-darželį „Volungėlė“ lankys Alytaus „Vilties“ mokyklos-darželio 3 grupių mokiniai. Alytaus lopšelio-darželio „Obelėlė“ 3  grupių  mokiniai lankys lopšelį-darželį „Vyturėlis“, o 1 mokinių grupė lankys Alytaus lopšelį-darželį „Putinėlis“. 

Darželiuose remonto metu bus įrengiamos naujos ar remontuojamos esamos lauko klasės, virtuvės patalpos, koridoriai ir žaidimų erdvės, rekonstruojamos šildymo sistemos ir elektros vidaus tinklai, įrengiamas logopedo kabinetas ir sensorinės klasės. 

Planuojamos investicijos į kiekvieną atnaujinamą darželį sieks nuo 150 iki 210 tūkstančių eurų.

AMS, Komunikacijos skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą