Edukacijos „Atšvaitą deduosi pats“ dalyviai – Alytaus rajono Butrimonių ir Pivašiūnų gimnazijų mokiniai

VĮ „Alytaus regiono keliai“ bendradarbiaudami su Alytaus apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu kasmet įgyvendina saugaus eismo projektus, kurių tikslas atkreipti eismo dalyvių dėmesį į saugų elgesį kelyje ir skatinti juos laikytis kelių eismo taisyklių.

Spalio 4-ąją Alytaus rajono Butrimonių ir Pivašiūnų gimnazijose vyko saugaus eismo edukacijos „Atšvaitą deduosi pats“, kurias mokiniams dovanojo VĮ „Alytaus regiono keliai“ kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

Teatralizuotą saugaus eismo edukaciją parengė ir vedė Alytaus miesto teatro aktoriai. Aktoriai parengė programą, kurios metu virto mažaisiais eismo dalyviais, nerūpestingai žaidžiančiais šalia gatvės ir visiškai nieko nenutuokiančiais apie tykančius pavojus. Tik pasirodžiusi panelė mokytoja sudrausmina vaikus ir pamokina kaip saugiai elgtis kelyje. Aktoriai kartu su mokiniais pasikartojo kaip saugiai kirsti gatvės važiuojamąją dalį pėsčiųjų perėjoje ir šviesoforu reguliuojamojoje sankryžoje, taip pat kaip saugiai pereiti kelią užmiestyje, keliauti kelkraščiu, tvarkingai važiuoti automobilyje ir, žinoma, taisyklingai naudoti atšvaitus. Edukacija nepaliko abejingų – mokiniai noriai atsakinėjo į aktorių užduodamus klausimus ir visi kartu nuotaikingai skandavo edukacijos šūkį „Atšvaitą deduosi pats, nepamiršiu kad ir kas“.

Pasibaigus programai, aktoriai atsisveikino su vaikais, linkėdami saugių kelionių, o renginio organizatoriai edukacijos dalyviams dovanojo simbolines saugaus eismo dovanėles.

 

VĮ „Alytaus regiono keliai“ informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą