Antrą kartą Lazdijuose sukurta „gyvoji“ skulptūra

Jau trečius metus iš eilės Tarptautinės žmonių su negalia dienos proga Šiaulių apskrities cerebrinio paralyžiaus asociacija (ŠCPA) kartu su aktyviais visuomenininkais organizuoja socialinę akciją „Aš ir Tu, – tai MES!!!“ 2018. Prie šios akcijos antrą kartą prisideda ir Lazdijų rajono savivaldybė.

 Šiais metais akcija „Aš ir Tu, – tai MES!!!“ 2018 vyko prie Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos. Gyvąją skulptūrą statė gimnazijos mokiniai ir mokytojai, prie kilnaus tikslo prisidėjo ir Lazdijų rajono savivaldybė meras Artūras Margelis, jo pavaduotojas Valdas Petras Mikelionis, savivaldybės administracijos vadovai bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistai.

Sukūrus „gyvą“ simbolį „Neįgalusis“, meras A. Margelis apžiūrėjo gimnazijos lavinamąsias klases, pabendravo su jose besimokančiais mokiniais ir atnešė saldžiųjų dovanų.

Socialinės akcijos „Aš ir Tu, - tai MES!!!“ tikslas – mažinti atskirtį tarp negalios paliestų bei nepaliestų žmonių, didinti bendruomeniškumą, inkliuziją, vienybę Lietuvoje bei Europoje. Šia akcija kviečiame visuomenę jungtis ir pasakyti, kad „Aš” – neįgalieji ir jų artimieji, „Tu” – asmenys, neturintys negalios arba artimo sąlyčio su ja ir „Mes” – lygiateisiai bendros visuomenės piliečiai, galintys ir turintys turėti teisę nesijausti kitokiu nei kiti. Juk bendrystė suteikia abipusio džiaugsmo ir didžiulį troškimą tobulėti.

Lazdijų rajono savivaldybės informacija 

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą