Akcija „Gilė 2017“

Spalio 17 d. Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus priešmokyklinės grupės vaikai ir 1–4-ų klasių mokiniai su mokytojomis vyko į Kauno zoologijos sodo organizuojamos akcijos „Gilė 2017“ baigiamąjį renginį. Lietuvos zoologijos sodas jau dešimtus metus kvietė visus gamtos mylėtojus rinkti ąžuolo gilesir dalyvauti akcijoje. Šiais metais dalyvavo rekordinis gyvūnų mylėtojų skaičius: net 383 organizacijos, šeimos bei mokymo įstaigos. Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius – vienintelė mokykla iš Alytaus krašto, dalyvavusi akcijoje.

Kadangi prie mūsų mokyklos auga daug didingų, plačiašakių ąžuolų, tad mokiniai giles noriai rinko ir per pertraukas, ir po pamokų visą 11 dienų trunkantį akcijos laikotarpį. Giles vaikams rinkti padėjo net ir jų tėveliai. Džiaugėmės, kad pavyko surinkti net 61 kilogramą gilių.

Uždarymo šventės metu trys daugiausiai gilių atnešę asmenys, šeimos ar įstaigos buvo apdovanotos prizais, o mes ir visi kiti, dalyvavusieji akcijoje, galėjo nemokamai apsilankyti zoologijos sode, stebėti, kaip gyvūnai skanauja giles, dalyvauti gyvūnų pristatymuose ar pagaminti žaislų beždžionėms.

Į namus mokiniai vyko kupini įspūdžių ir džiaugėsi, kad jų dėka gyvūnai bus sotesni. Tokios akcijos – puikus būdas ugdyti jaunuosius gamtos mylėtojus.

 

Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcino skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą