Būkite atsargūs prie vandens telkinių!


Nors oficialiuose miesto paplūdimiuose - prie Mažosios ir Didžiosios Dailidės darbą jau pradėjo gelbėtojai, mieste prie Nemuno pilna vietų, kuriose esant karštam orui maudosi gyventojai.
Nesena tragedija Putinuose esančiame gyventojų pamėgtame tvenkinyje – įspėjimas būti atsargiems ir nerizikuoti besimaudant. Vakar Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Šarūnas Klėgeris bei miesto ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė susitikime su Putinų bendruomene, seniūnaičiais Tadu Čiaku ir Irina Juškauskiene aptarė galimus veiksmus.
„Mūsų bendruomenė sukrėsta įvykusios nelaimės,“- teigė Tadas Čiakas. „Nors puikiai suprantame, kad jokie ženklai ar budėtojai neapsaugos nuo atsitiktinumo, svarstome apie pavojingesnes vietas žyminčių plūdurų įrengimą, o savivaldybė prižadėjo pastatyti informacinę lentą bei apsvarstyti kitus bendruomenės pasiūlymus“.
Alytaus miesto savivaldybė primena, kad rūpintis savo saugumu visų pirma privalome patys. Prašome pramogauti vandenyje atsakingai, suaugusiųjų - nepalikti vaikų be priežiūros.

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą