Palmiros horoskopas šeštadieniui, spalio 16 d.

Šeštadienį mažiau planuokite – laukia netikėtumai. Verta susitelkti ties nebaigtais darbais. Tai metas, kai atsisakoma nereikalingo gyvenime. Gera proga patikrinti, ko nebereikia namų ūkyje, ir išnešti senus daiktus, nereikalingus drabužius. Bus palankus metas iškrovos dienoms (tai, beje, geriausias laikas mėnesyje badavimui). Būkite tądien šviesoje – tamsios patalpos nepalankios. Gerai net ir miegoti įsižiebus švieselę.

Netinka vykti į tolimas keliones, ruošti valgį, skalbti. Palanku pirkti laikrodžius, veidrodžius, brangakmenius, taip pat paukščius. Netinka blogai galvoti, apkalbinėti kitus. Geras laikas susikaupimui, meditacijai, ypač prie ugnies. Dera prisiminti, pagerbti mirusiuosius. Ir stenkitės daugiau laiko praleisti su savais – svetimų venkite.

Bus didesnė konfliktų, traumų, nelaimingų atsitikimų tikimybė. Venkite gausių susibūrimų. Labiau save pasaugoti vertėtų asmenims, turintiems silpną širdį. Būkite atsargesni su degiomis, sprogiomis medžiagomis. Nerizikuokite kelyje.

Iš penktadienio į šeštadienį svarbiausi buvo nespalvoti sapnai. Aiškiai išgirsti ar perskaityti sapne žodžiai – pranašiški. Gautus patarimus vertėtų įsidėmėti – tai gali būti puiki išeitis dabartinėje situacijoje. Puiku buvo sapne girdėti muziką – pagalba, apsauga; skaityti naują, švarią, nesuplėšytą knygą – geros gyvenimo permainos. Deja, sena, suplėšyta knyga nieko gero nežada. Blogai buvo sapne plėšyti ar deginti knygas, laiškus, dokumentus. Gaisras reikštų įspėjimą, kad galite greitu laiku suklysti. Blogai bėgti, važiuoti – nuostoliai, apgaulės, vagystės. Gerai duris atidaryti – naujos pažintys.

Blogas ženklas: jie nukristų, sudužtų laikrodis, veidrodis, indai, stiklas, jei akmuo iš apsodo iškristų.

Geras ženklas: išvysti vaivorykštę, jei drabužis suplyštų ar saga ištrūktų – atsikratysite to, kas nereikalinga jūsų gyvenime; jei laikrodis sustotų – pasibaigs negeras laikotarpis.

Avinas (03 21–04 20). Pasistenkite šeštadienį savo mintis bei veiklą nukreipti į parastus, malonius dalykus, kitaip prarasite savitvardą ir galite sugriauti tai, ką vertinate, branginate.

Jautis (04 21–05 20). Planai gali suirti dėl netikėtų priežasčių, ir tai į gerą! Nesivelkite į svetimus reikalus – galite tapti klastingų žaidimų auka.

Dvyniai (05 21–06 21). Šeštadienis – naudingų praregėjimų metas: atsiveria dalykai, apie kuriuos mažai ką nutuokėte, nors iš pradžių tai gali ir nenudžiuginti.

Vėžys (06 22–07 22). Šeštadienį nebus sudėtinga rasti kompromisą, gerų būdų nudžiuginti tuos, kuriuos mylite.

Liūtas (07 23–08 22). Saugokite savo bei šeimos narių ramybę šeštadienį. Būkite atidesni vaikams – tikėtini nelaimingi atsitikimai.

Mergelė (08 23–09 22). Šeštadienį gresia rūpesčiai dėl artimųjų, dėl namų. Tai netinkamas metas meilės santykių aiškinimuisi – galite išsiskirti. Vis dėl to pasistenkite neprarasti pusiausvyros bei ramiai vertinti tai, kas vyksta.

Svarstyklės (09 23–10 23). Pasistenkite šeštadienį pajusti džiaugsmą, įžvelgti žavesį smulkmenose, o taip pat įvertinti ir nedideles artimųjų (ypač vaikų, sutuoktinio) pastangas jums pasitarnauti, jus pagerbti.

Skorpionas (10 24–11 22). Galvokite apie artimųjų nuopelnus, o ne trūkumus. Ne laikas šeštadienį kažką aiškintis, kritikuoti.

Šaulys (11 23–12 21). Šeštadienį geriausia praleisti artimųjų rate pasyviai ilsintis – pamirškite visus darbus bei rūpesčius.

Ožiaragis (12 22–01 19). Šeštadienį gali tekti taikyti artimuosius, draugus. Tik nepriiminėkite už juos sprendimų (dėl to vėliau būtumėte kalti).

Vandenis (01 20–02 18). Šeštadienį gali pasirodyti, jog viskas veltui... Jei taip atsitiks, žinokite, jog tai ne ilgam, ir dabar negalima žengti lemtingo žingsnio. Netvarkykite jokių reikalų, ypač susijusių su jūsų veikla, karjera.

Žuvys (02 19–03 20). Neleiskite sau būti piktais, nepakančiais šeštadienį. Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/nori-tikek/2021/10/15/news/4-vyrai-pagal-zodiako-zenkla-kuriuos-lengviausia-nuvesti-prie-altoriaus-21056466

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą