Pusantros savaitės iki Kalėdų – pusmaratonis pėsčiomis (ne laikui) per Alytaus tiltus ir tiltelius


Sekmadienį, gruodžio 15-ąją, asociacija „Olita-Orany“ kviečia į pažintinį žygį pėsčiomis per Alytaus tiltus. Maršruto ilgis žemėlapyje – per 20 km, o tai reiškia, kad atstumo prasme nueisime daugiau nei pusmaratonį! Galite eiti dalį maršruto, tačiau tuomet mažiau sužinosite apie visus mums maršrute žinomus tiltus. O kiek jų – galite pabandyti paskaičiuoti patys, tikriems alytiškiams turėtų pavykti.
Žygio pradžia – gruodžio 15 d., 10.38 val. prie maisto parduotuvės Vilties g. 38B, Alytus.
Žygio pabaiga numatoma apie 16 valandą Rotušės aikštėje. (Taigi norintys dar spės dalyvauti kalėdinės eglutės Pirmajame Alytuje įžiebimo šventėje.) Žygis draugiškas socializuotiems augintiniams.
Artėjančio žygio proga – idėja vertingai kalėdinei dovanai – Alytaus turizmo informacijos centre dar galima įsigyti mūsų asociacijos kūrinį, kone bibliografine retenybe tapusį 36 atvirukų rinkinį apie žymiausią Alytaus tiltą, išleistą prieš dvejus su puse metų. Kiekvienas atvirukas gali būti naudojamas ir kaip atvirlaiškis: senojo XIX amžiaus geležinkelio ir naujojo tiltų vaizdai paštu gali keliauti kaip netikėta istorijos ir dabarties jungtis – aukščiausias ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse pėsčiųjų tiltas. Jį aplankysime ir žygio metu.
Daugiau informacijos https://www.facebook.com/oo.projektas/
Žygis nemokamas, nes jį iš dalies finansuoja Alytaus miesto savivaldybė.


„Olita-Orany“ informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą