Tradiciškai paminėtos jubiliejinių vestuvių sukaktys

Balandžio 21 dieną Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius tradiciškai rajono gyventojams organizavo renginį, skirtą paminėti jubiliejinių vestuvių sukaktims. Šį kartą artimieji į šventę lydėjo dešimt porų, kurios šiais metais švenčia savo vestuvių jubiliejus. Kaip ir savo vestuvių dieną į renginį Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos salėje atvykusios poros tradiciškai  buvo sutiktos su duona ir druska.

Visus susirinkusius sveikino Lazdijų rajono meras Artūras Margelis. Jis pasidžiaugė poromis, kurios besąlygiškai atiduoda viską kas geriausia vaikams, augina juos dorais ir sąžiningais piliečiais,  savo šeimose puoselėja mūsų šalies papročius ir tradicijas nepalūžta ištikus negandoms ir jau ne vieną dešimtmetį gyvena santuokoje bei rodo pavyzdį aplinkiniams.  Šventės dalyviams rajono vadovas linkėjo sveikatos, ištvermės ir stiprybės puoselėjant svarbiausią valstybės ir tautos vertybę – šeimą.

Šventės dalyviai,  klausydamiesi renginio vedėjų Jūratės Mirijauskienės ir Almos Straigienės prasmingų žodžių, buvo kviečiami svarbiausiam ir labiausiai jaudinančiam šventės momentui – pasirašymui jubiliejiniame akte. Skambant Mendelsono maršui pasirašyti buvo kviečiami deimantines vestuves švenčiantys Audronė Ona ir Vincentas Zaveckai, Birutė ir Vytautas Juozas Stacevičiai. Auksines vestuves švenčiantys Marijona ir Česlovas Kazimieras Orliukai. Koralines arba drobines (linines) vestuves švenčiantys Violeta ir Juozas Maldoniai. Perlines vestuves minintys Dana ir Kęstutis Valentai. Sidabrines vestuves švenčiantys Jolita ir Egidijus Ražukai, Daiva ir Alius Blaževičiai bei Dalė ir Juozas Zelenauskai. Porcelianines vestuves minintys Ramunė ir Eimantas Jarmalai bei Judita ir Valius Češkevičiai.

Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja J. Mirijauskienė vestuvių jubiliejus švenčiančioms poroms įteikė po simbolinį duonos kepalėlį, visiems linkėdama, kad namuose visada būtų šviesu, šilta ir jauku, o ant šeimyninio stalo niekuomet nepristigtų kasdieninės duonos.

Po iškilmingos ceremonijos šventės dalyviai buvo kviečiami valso šokiui. Muzikos garsais šildė Lazdijų meno mokyklos Veisiejų filialo Irinos Gudebskienės mokiniai, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos mokinys Mangirdas Kundrotas.

Lazdijų rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą