Ieškote naujos veiklos kartu su savo antra puse, draugais? Masažai dviems yra puiki idėja

Pirma, ką reikia žinoti svarstant tokio tipo masažą: nepaisant daugiau nei vieno pavadinimo, šis masažo tipas tinka ne tik poroms! Lankytojų pora, žinoma, gali būti vyras ir žmona, draugė ir vaikinas ar tos pačios lyties pora, tačiau šis kuponas gali būti puiki idėja mamai ir dukrai, geriausiam draugui (ar bet kuriam kitų dviejų deriniui) pramogauti. Poros masažas atliekamas kambaryje, kuriame gali tilpti dvi masažo lovos, o du svečius vienu metu masažuoja du masažuotojai. Viena vertus, tai įdomu, nes galite mėgautis vienas kito draugija ar intymumu, tačiau porų masažo metu vis tiek sulauksite asmeninio dėmesio, kad patenkintumėte savo konkrečius masažo poreikius ir pomėgius. Taigi, kai jau aptarėme, kad šis kuponas skirtas ne tik romantiškiems vakarams, pakalbėkime apie ... romantiškus vakarus! Jei ieškote originalios dovanos vyrui ar merginai ar tiesiog norėsite susigundyti romantiška dviejų žmonių kelione, tuomet poroms yra begalinis masažo pasirinkimas, nes masažai dviems puikus laiko praleidimas dviese. Masažas dviem kasmet tampa vis populiaresnis ir vis dažniau jo kuponai keliauja į mūsų lankytojų rankas, o dovanų čekiai pavirsta puikia dovana, ypač kai su akcija jie pas mus visada geriausia kaina! Taigi matyt nenustebsi, jei paraginsime ir Tave ateiti ir pigiau išbandyti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje įsikūrusius masažo centrus ir susidaryti savo nuomonę apie šią masažo rūšį.

Masažas dviems kviečia patirti naujus jausmus

Pagaliau atėjo laikas pasimatymui! Jūs ir jūsų partneris nusprendžiate kartu eiti į restoraną vakarienės. Taip, tai jau penktas pasimatymas iš eilės ... Iš pradžių, žinoma, mėgstate vakarieniauti kartu, tačiau pokalbis baigėsi, tereikia atsisėsti ir mėgautis telefonu. Tada jūs praleidžiate dar dvidešimt minučių valgydami, gaunate sąskaitą ir naktis baigiasi. Bet manau, kad turi būti būdas padaryti šias nuobodžias ir nuspėjamas datas įdomesnes. Kodėl prieš vakarienę nepasimėgavus viso kūno masažu? Viso kūno ar nugaros masažas visada yra malonus pojūtis. Jei nebandėte šio tipo pramogų, pasidalijimas šiomis naujomis patirtimis padės pajusti didesnį intymumo ir vienybės jausmą. Santykiuose ypač svarbu išbandyti naują veiklą ir rasti naujų dalykų, kurie jums patiks kartu. Net per pasimatymų vakarus kyla pagunda nuolat tikrinti telefoną, kad galėtum perskaityti ir atsakyti į darbo laiškus? Reiškia reikia kažko imtis. Kai gyvenimas pilnas darbų, pareigų ir reikalų, kartais per savaitę sunku surasti laiko, kurį galėtum praleisti tiesiog būdamas su savo partneriu. Porų masažas su superine nuolaida tai tokia erdvė, kuri leis  atsipalaiduoti, atidėti savo darbą bent valandai kitai, kad praleistumėt truputį laiko ir atsipalaiduotumėte su savo partneriu.

Kasdienis stresas ir nerimas yra dažnos romantiškų santykių konfliktų priežastys. Nors nereikia kaltinti vienas kito, stresas ir nerimas gali sukelti įtampą tarp jųdviejų ir paaštrinti problemas, kurių gali išvis nebūti. Tai ypač pasakytina, jei vienas iš jūsų kenčia nuo nerimo. Neleisk, kad šios nelaimės pakenktų tavo romantiškam gyvenimui! Masažas padeda organizmui išskirti hormonus, kurie neutralizuoja įtampą ir mažina streso lygį. Po masažo iškart pastebėsite, kad atsipalaidavimas bus efektyvesnis, ramesnis ir produktyvesnis.

UAB „Market Rats“ informacija

 

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą