Bažnyčios požiūriu - gongas Alytuje prišauktų ne taiką, o nelaimes 2020 03 02

Bažnyčios požiūriu - gongas Alytuje prišauktų ne taiką, o nelaimes. Alytaus meras sako, kad jis niekada netikėjo, kad metalo gabalas gali prišaukti demonus...

Kviečiame balsuoti ar reikia Alytuje gongo iš Indonezijos? Balsavimo anketą rasite čia: balsavimas.

Komentarai

 • Kazys
  prieš 23 minučių
  Aišku kad nereikia
 • Aldona
  prieš 1 minučių
  Kategoriskai pries gonga.Pritariu kun.A.Valkauskui, jog visai prarandame savasti ir tautine savimone bei savigarba- imam is visur ir viska ka tik mums pasiulo. Kazkas ten atsisake to siulomo gongo, o Alytaus *delegacijai" neuzteko nei proto nei savigarbos neimti. Tai pastatykit ta gonga prie visu kitu gautu dovanu savivaldybes antro auksto foje prie mero duru- ten ir vieta jam

 • Ida
  prieš 49 minučių
  Mere, jeigu tai tik metalo gabalas, kaip Jūs sakote, tai kam to metalo gabalo reikia kokioje nors viešoje, gražioje Alytaus vietoje? Yra įvairių kolekcionierių, tai siūlykite jiems, jei jos tos "dovanos" dabar nepatogu atsisakti, bet kam jį statyti vieisms alytiškiams matomoje ir jų mėgiamoje vietoje? Turime bažnyčių varpus - jie ir skelbia mums ir taiką, ir ramybę, kelia sielas, mintis, protą Dievop, jie skatina vieniems kitus mylėti, būti tolerantiškiems. Stabų garbinimas ir taip jau labai gajus (ne tik Alytuje), nereikia jo dar labiau skatinti.
 • Kęstutis
  prieš 47 minučių
  Reikia.truputelis kitos kultūros tikrai nepamaisys
 • Viktor Gegevič
  prieš 47 minučių
  Labas. Matyt, kad bažnyčia bvijo to gongo, nes ne jos varpai kvies į pamaldas mūsų piliečius, o šitas gongas. Kuris geriau ir garsiau skambės po visa Alytaus erdvę Ate.
 • Alytiškė
  prieš 42 minučių
  Mano nuomonr tas gongas nieko blogo, lai būna. Tikėjimas apskritai yra kiekvieno žmogaus pasirinkimas, kiekvienas iš mūsų norėtų kad jį gerbtų ir jo pasirinkimą :) turime būti taktiški kitiems tikėjimams ir jų nestigmatizuoti ;) kas būtų jai mus dabar kitoj šalį stigmatizuotų ir neleistų melstis ;) nelaimes patus mes prišaukiam savo abejingumu, tingumu, norejimu greit praturtėti, žioplumu ir t.t. žinoma gongo vieta turetų būti atokiau gyvenamų pastatų ( kurnors prie dailidės ežerėlio ar dainų slėnyje)
 • Alytiškė
  prieš 40 minučių
  Mano nuomone tas gongas nieko blogo, lai būna. Tikėjimas apskritai yra kiekvieno žmogaus pasirinkimas, kiekvienas iš mūsų norėtų kad jį gerbtų ir jo pasirinkimą :) turime būti taktiški kitiems tikėjimams ir jų nestigmatizuoti ;) kas būtų jai mus dabar kitoj šalį stigmatizuotų ir neleistų melstis ;) nelaimes patys mes prišaukiam savo abejingumu, tingumu, norejimu greit praturtėti, žioplumu ir t.t. žinoma gongo vieta turetų būti atokiau gyvenamų pastatų ( kurnors prie dailidės ežerėlio ar dainų slėnyje)
 • Petras
  prieš 29 minučių
  Iš vieno žmogaus esu girdėjęs labai taiklų ir aiškų palyginimą: ar labai džiaugtųsi tavo žmona, jeigu tu susistatytum savo buvusių draugių nuotraukas ir jai (žmonai) reikėtų gyventi taip "papuoštuose" namuose? Tai čia kaip ir apie gongą: turim savo, kam mums kitų?
 • Petras
  prieš 21 minučių
  Kęstutis sako, kad reikia, truputelis kitos kultūros tikrai nepamaisys... Tai gal ir š... į mišrainę truputėlį ir nepamaišys?
 • JONAS BRONIAUS
  prieš 16 minučių
  Mes jau ir taip baigemia prarasti lietuvybę, dainos, reklamos, pavadinimai, svetimomis kalbomis, vaikų dainų konkursuose vyrauja angliški tekstai, jau nekalbant apie suaugusius, tad gal laikas atsipeikėti, pakabinkite lietuvišką varpą, lai skamba, bus lietuviškiau ir suprantamiau.
 • jurgis
  prieš 4 minučių
  Cia spicialiai komuniagos nori sukirsyt zmones pastatys prie baznycios ir dauzys ta blyna
 • Turistas
  prieš 53 minučių
  Dar gongo nėra, o jau aistras kelia ir nesantaiką. Merui siūlau nevykti į keliones, nes už miesto žmonių pinigus visokį šlamštą tysia į Alytų, o naudos, kaip iš ožio- nei pieno, nei vilnų. Jei taip rūpinasi turistų pritraukimu, tai viešnamį tegul pastato, tai net tik turistų pritrauks, bet ir vietinių... :-)
 • Milda
  prieš 44 minučių
  Mere, juk neesate visų sričių specialistas. Sprendžiant įvairius klausimus, pritrūkus kompetencijos, žinių kreipetės į tos srities specialistus prašydamas konsultacijų ir tik tuomet priimate sprendimus. Čia juk tas pats. Jūs kaip asmuo teigiate "nematote nieko blogo, kad gongas stovės" . O specialistų (šiuo atveju kunūgų egzorcistų) nuomonė kita. Pasitarkite... Na, o jei, Jums nesvarbi kunigų nuomonė ir Jūs jais netikite, tuomet leiskit paklausti kodėl einate į bažnyčią, kodėl krikštijate vaikus, kodėl prispaudus bėdai ar ligai šaukiatės Dievo, kodėl nė vienos laidotuvės neapseina be kunigo, be šv.mišių? Tai vieną kartą apsispręskite. Graudu...
 • dzūkė
  prieš 23 minučių
  gėda, kad DZŪKIJOS sostinėj gyvena tokie tamsūs žmonės. tuoj gryžim į tuos laikus, kad susirgus lėksim pas kunigus, o ne į polikliniką.
 • Milda
  prieš 35 minučių
  Puoselėkim mūsų dzūkišką kultūrą, o ne į indoneziečių gongą "baladokim".
 • apsireiškimas
  prieš 46 minučių
  jau atsirado keisti vabalai prieš atvežant gongą- blogas ženklas. O atvežant gongą ir pastačius jį atsiras demonai, tai bus dar baisiau. Kaskitės bunkerius prieš pasirodant demonams, nes paskui nespėsit , dar išgrauž užpakalius.cha cha cha........................................
 • apsireiškimas
  prieš 46 minučių
  jau atsirado keisti vabalai prieš atvežant gongą- blogas ženklas. O atvežant gongą ir pastačius jį atsiras demonai, tai bus dar baisiau. Kaskitės bunkerius prieš pasirodant demonams, nes paskui nespėsit , dar išgrauž užpakalius.cha cha cha........................................
 • Diana
  prieš 24 minučių
  Nelabai kam rupi ka galvoja ta baznycia. Tegul tyli ir dziaugiasi, kad dar kazkas pas juos eina.
 • blinladenas
  prieš 19 minučių
  Atsipisa tegu nakui ta bažnyče kibienimat koks jos ***istas reikalas. Davatkom tik velnius ir kvies
 • Rytis
  prieš 23 minučių
  mano nuomone tokia dovana reiketu priimti , o vieta juo skalumbyti gal but atsirastu kazkur prie Dzukijos Piramides . . .
 • Ignas
  prieš 51 minučių
  Kazkam dar rupi ka baznycia sako?
  Sunku net suvokti, kad dar yra zmoniu tikinciu tokiom nesamonem...
 • Brigita Josep
  prieš 29 minučių
  Kai galų gale radau liudijimų apie šį rašytoją dr. AJAYI, kaip daug kam padėjo susigrąžinti savo meilužius ir sugriautus namus, susisiekiau su juo per savo „WhatsApp“ numerį: +2347084887094, nes mano vaikinas, kurį aš labai myliu iš visos širdies ir jis myli. aš taip pat, bet staiga jis pasikeitė ir atsisuko į mane ir neapykantos manimi nedarė jokios priežasties, kad paliko namus, o vėliau išgirdau, kad jis gyvena su kita moterimi. Šis elgesys buvo labai keistas, tarsi juo būtų manipuliuojama, jis užblokavo mane nuo visas jo kontaktas socialinėje žiniasklaidoje ir aš nesugebėjau su juo susisiekti. Aš norėjau susigrąžinti savo vaikiną. Gyvenimas be mano vaikino man buvo tikra netvarka, nes aš jį labai myliu ir žinau, kad jis mane myli ir aš, ieškau pagalbos iš jo artimų draugų ir šeimos narių, bet man nesiseka sugrįžti. Norėjau dramatiškų pokyčių ir maniau, kad magija gali būti sprendimas. Aptaręs rezoliuciją su DR AJAYI, jis man suteikė vilties, kad jis atkurs mano santykius atgal, nes jis jau mane užmezgė. Jaučiausi įsitikinęs, kad jis iš tikrųjų privers mano vaikiną grįžti namo, ir jis padarė! Fantastiška, ką šis nuostabus rašytojas padarė man, jo pagalba yra neįkainojama! Nežinau, ką būčiau padaręs be DR AJAYI. DR AJAYI atlieka savo darbą taip gerai, kad yra organizuotas ir labai funkcionuojantis, manau, kad jis yra geriausias rašybos žinovas, į kurį galiu pasikliauti, kai kalbama apie bet kokius burtus. Aš esu labai dėkingas, kad jo burtai suveikė, jei jums reikia pagalbos, susisiekite jam el. paštu drajayi1990@gmail.com arba „WhatsApp“: +2347084887094. Užtikrinu, kad viskas pasisuks jums.
 • Toks gilesnis
  prieš 13 minučių
  Dar bažnyčios nuomonė kažką reiškia? Kuriam amžiui mes gyvenam 19-ajam ir kodėl vis dar politika susipina su religija?
 • jonas
  prieš 44 minučių
  Alytuje vien kičas-begalė voverių skulptūrų ir svetimi blizgučiai. Miestas jau ir taip praradęs savitumą.Gal pirmiausia pasirūpinkim savo miesto kultūriniu palikimu ir simboliais. Gal vertėtų išsiaiškinti, kaip tvarkyti senamiesčio zonas, kad neprarastume paskutinių jaukių erdvių, kaip jame išsaugoti kurorto įvaizdį. Gongais nei turistų nepritrauksim, nei labai originaliais nepasirodysim- gal atvirkščiai pasirodysim besą "tuštučiai", neturintys jokių savų vertybių.
 • Loreta Dough
  prieš 46 minučių
  Kokią problemą jūs išgyvenate gyvenime ir jums reikia greito sprendimo, aš jums pasiūlysiu susisiekti su dr. Ajayi. Jis yra savo dievų palaimintas rašytojas, kad padėtų žmonėms susidurti su įvairiomis gyvenimo problemomis. Aš tai dalinuosi kaip savo naudos gavėjas. didžiulė galia, nes jis padėjo man susigrąžinti savo vyrą, kai jis paliko mane ir vaikus, kad būtų su kita moterimi, kuri jį pakerėjo, kad liktų su ja, aš tikrai džiaugiuosi, kad mano vyras grįžo namo, kaip ir gyvens meilėje ir ramybėje . Kreipkitės į puikų rašybos žinovą šiandien ir daugiau nebeverksite, nes jis turi rasti jūsų problemos sprendimą. kontaktai „Viber“ ar „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. paštas: drajayi1990@gmail.com
 • Lina Shaw
  prieš 18 minučių
  Ar esate moteris, ieškanti gimdos vaisių, norite išgirsti vaikų balsus jūsų namuose, bet jūs nebegalėjote pastoti nėščia, nes dr. Ajayi padės susilaukti savo kūdikio, su kuriuo aš susidūriau panaši situacija, kai vyras paliudija, kaip didysis burtininkas dr. Ajayi padėjo jam sugrąžinti savo mylimą žmoną namo po 9 mėnesių išsiskyrimo, aš kreipiuosi į gydytoją Ajayi paaiškindamas savo būklę, jis liepė man nebe verkti ir paruošė vaistažolę. išgerti manęs, kurį išgėriau ir po trijų mėnesių buvau nėščia su dvyniais berniukais, dabar esu išdidi mama. susisiekite su dr. Ajayi dėl bet kokios gyvenimo situacijos burtininko, kuris yra geras žmogus, ir aš tikiu, kad jis padės jums atkurti taiką jūsų namuose. „Viber“ arba „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. Paštas: drajayi1990@gmail.com
 • Dominique Emiry
  prieš 50 minučių
  Noriu pasinaudoti šia proga ir padėkoti rašytojui, vadinamam dr. Ajayi, nes jis padėjo atkurti taiką mano nutrūkusioje santuokoje. Aš su juo susipažinau per draugą, kuriam jis padėjo laimingaisiais numeriais laimėti dideles loterijas. Aš nenoriu gilintis į detales, bet norėčiau žinoti, kad dr. Ajayi yra tikras dvasinis žmogus, nes aš ieškojau pagalbos iš įvairių šaltinių, bet nieko neįvyko, kol mano draugas mane su juo supažindino, susisiekiau su juo dėl mano nutraukė santuoką ir jam viską paaiškino, jis papasakojo, ką reikia padaryti, ko aš laikiausi, ir šiandien esu laimingas vyras santuokoje, mano žmona grįžo namo ir sakė, kad nebenori skyrybų, ir dėka daktaro Ajayi ji nėščia su kūdikiu ir mano finansinė padėtis pagerėjo. Jei jums reikia kokios nors pagalbos dėl to, kas jus vargina, susisiekite su Didžiosios rašybos atstovu dr. Ajayi el. paštu drajayi1990@gmail.com arba „Whatsapp“: +2347084887094, jam 100% garantuojama.
  taip pat galite susisiekti su juo dėl šio rašybos.

  * Santuokos burtai
  * Darbo skatinimo burtai
  * laimingi loterijos numeriai
  * Magiškas rašiklis egzaminams
  * Laimėkite bet kurią teismo bylą
  * Apsaugos burtai
  * gerovės burtai
  tt ....

  Nebijokite, susisiekite su juo ir išspręskite savo problemas per kelias dienas po to
  dvasinė intervencija.
  Paštas: drajayi1990@gmail.com
  „Viber“ / „Whatsapp“: +2347084887094
 • Chalette Stance
  prieš 27 minučių


  Kiekvieną dieną, kai mes atsibundame iš miego, mes susiduriame su vienais ar kitais iššūkiais ir šiame pasaulyje jie yra geri ir blogi žmonės, o aš susidūriau su gerais, blogais ir negražiais. Mane skaudžiai skaudėjo 10 mėnesių, nes mano vyras paliko mane ir mūsų 5 metų sūnus sakė, kad nori skyrybų. Visa tai prasidėjo praėjus mėnesiui po to, kai jis susitiko su viena iš savo buvusių merginų draugų vakarėlyje, kuriame dalyvavome, aš paprašiau vyro nepalikti mūsų, bet jis buvo nemandagus, man buvo keista, kad ieškojau pagalbos iš įvairių šaltinių, nuoširdžiai praradau sukčiams apie 6000 eurų, nes ieškojau pagalbos santuokai išsaugoti ir net praradau viltį turėti savo šeimą atgal. Lemtingą šeštadienį aš išgyvenau skyrybų forumą, kai perskaičiau moters pasakojimą, kurioje aprašoma, kaip galingas rašybos rašytojas, vadinamas dr. Ajayi, padėjo jai atkurti taiką ir meilę savo namuose, džiaugėsi savo liudijimais ir krito Rašytojo kontaktas, aš jo kontaktą paėmiau skeptiškai, tačiau norėjau, kad mano šeima vėl susigyventų, todėl nusprendžiu pabandyti daktarą Ajayi pabandyti. Paskambinau jam per jo numerį ir paaiškinau jam savo situaciją. Jis paprašė kai kurių detalių, kurias aš davė jam, man liepė nesijaudinti ir davė keletą nurodymų, kuriais reikia vadovautis. Mano nuostabai, praėjus 7 dienoms po burtų, mano vyras grįžo namo ir sakė niekada nežinąs, ką daro, ir paprašė manęs jį atleisti, dėka didžiojo rašytojo dr. Ajay, mano vyras grįžta namo, jei turite panašią patirtį kaip mano ar turite kokių nors santuokinių problemų susisiekite su dr. Ajayi el. paštu: drajayi1990@gmail.com arba parašykite Viber / WhatsApp numeriu: +2347084887094.

 • maryjanney
  prieš 31 minučių
  My life was destroyed when my husband sent me packing, after 17 years we have been together. I was lost and helpless after trying so many ways to get my husband back to me. One day at work, I was distracted, not knowing that my boss called me, so he sat and asked me what it was all about, I told him and he smiled and said it was no problem. I never understood what he meant by it was no problem getting back my husband, he said he used a spell to get back his wife when she left him for another man, and now they are together till date and initially I was shocked hearing something from my boss. He gave me an email address of the DR akhigbe which helped him get his wife back, I never believed that this would work, but I had no choice coming into contact with the sayings that I get done, and he asked for my information and that my husband was able to propose to throw him the spell and I sent him the details, but after two days, my mother called me that my husband was pleading that he wants me back, I never believed, because it was just a dream and I had to rush off to my mother's place and to my greatest surprise, was kneeling my husband beg me for forgiveness that he wants me and the child back home, when I gave DR Akhigbe a conversation regarding sudden change of my husband and he made clear to me that my husband will love me until the end of the world, that he will never leave for another woman. Now me and my husband is back together and started doing funny things he has not done before, he makes me happy and do what it is supposed to do as a man without nagging. Please if you need help of any kind help, please contact DR Akhigbe for help. His email is doctorakhigberemedies@gmail.com or call him on whatsapp +2347011935631 you can as well follow him on IG @dr_akhigbe_remedies11
  website; https://doctorakhigberemed.wixsite.com/doctorakhigberemedie
 • Serena Vladir
  prieš 12 minučių
  Gyvenimas ateina su skirtinga patirtimi, aš nežinau, ką turite, tačiau tai yra mano trumpas liudijimas, aš mielai rašau tai, nes mano santuokoje vėl yra ramybė ir viskas dėka puikaus vyro, paskambinto dr. Ajayi, jis yra galingas burtas kasatorė, padedanti suderinti mano ir vyro ginčą, mano vyras paliko namus ir 7 mėnesius gyvena be moters, nesirūpindama manimi ir mūsų 4 metų dukra, finansiškai man viskas gerai, nes esu bankininkė, bet man reikia švelnaus globos vyras, bet mano vyras niekur nėra arti, maldauju, kad jis kelis kartus grįžtų namo, bet nieko neveikia, aš net paprašiau vyresniojo brolio, kad man padėtų. Perskaičiau vyro, kuris aprašė, kaip dr. Ajayi padėjo jam nutraukti žmonos meilės burtą, liudijimus, aš užmezgiau jo kontaktą ir paaiškinau jam savo problemas. Jis papasakojo, ko reikia meilės burtui, ir aš suteikiau jam lėšų nusipirkti. po trijų dienų mano vyras grįžo namo. Susisiekite su „Viber“ / „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. Paštu: drajayi1990@gmail.com, jei turite kokių nors santykių ar gyvenimo problemų ir norite greito sprendimo.
 • Fatima
  prieš 8 minučių
  Laba diena, aš labai laiminga pasidalindama šiuo liudijimu su visais, kurie turėjo problemų santuokoje. Buvau vedęs daugiau nei trejus metus ir negalėjau pagimdyti vaiko. Dėl to mano vyras pradėjo laikyti moteris draugais ir vis grįždavo namo kiekvieną vakarą, o ne praleisdamas daug laiko su manimi jis naudojasi taip, kaip mes turime problemų, ir jis išsiskyrė iš manęs ir paliko mane sudaužyta širdimi. Aš buvau vieniša daugiau nei dvejus metus, buvau liūdna ir nusivyliau, kad praradau visą savo viltį, nes mano gydytojas pasakė, kad yra jokiu būdu negalėjau pastoti, tai iš tikrųjų daro mane apgailėtiną, kol susiradau draugą, kuris man papasakojo apie DR FAYOSA iš interneto, kaip jis padėjo jam ir daugybei moterų, turinčių panašių mano problemų, todėl susisiekiau su juo sekmadienį, kai aš buvau vienas per šį el. laišką: (Fayosasolusionhome@gmail.com) ir aš jam paaiškinau savo problemas, jis papasakojo man būtinus dalykus, kuriuos reikia pateikti, kad jis galėtų ištarti vėl sujungtą balandžių burtą, kad sugrąžintų mano buvusį vyrą, kurį aš padariau. ir jis atsiuntė pulą maloni malda, kurią turėjau pasakyti vidurnaktį, kol jis liejo meilės burtą. Tai buvo stebuklas. Po 48 valandų mano vienintelis vyras paskambino man ir paprašė taikos, kad kitą dieną jis grįžo pas mane ir atsiprašė už visa, ką padarė. ir man pasakė, kad yra visiškai pasirengęs palaikyti mane bet kokiais norimais dalykais, aš greitai paskambinau DR FAYOSA ir papasakojau jam, kas tuo metu vyko. Jis taip pat paruošė ir atsiuntė man vaistažolę, kuri, jo teigimu, išgydys visas nepageidaujamas ligas. ar infekcijos, trukdančios man pastoti, tada, prieš susitikdamas su vyru, instruktavo, kaip tai naudoti. Štai po šios vietinių žolelių ir šaknies vartojimo po kelių savaičių pradėjau jausti kokią nors ankstyvą ryto ligą ir tai yra nėštumo požymiai visame pasaulyje. , nuėjau pas gydytoją patvirtinti ir štai, kad buvau nėščia ir pagimdžiau gražius vaikus šių metų gegužės 21 d., pasižadėjau pranešti visam pasauliui apie DR FAYOSA, kad išgelbėsiu savo santuoką. Aš dabar turiu vaiką didžiuojuosi, kad šiandien pašaukiu bet kurį Moterys, manančios, kad tai neįmanoma, čia yra galimybė jums šypsotis ir atnešti laimę savo šeimai. Maloniai susisiekite su DR FAYOSA el. paštu: (Fayosasolusionhome@gmail.com) arba „Whatsapp“ +2348151918774. Iš tiesų, jis yra Dievo siųstas vyras, kad jis sugrąžintų mano pamestas meilužis ir atneš tau laimę, kai praradai visas viltis
 • Fatima
  prieš 6 minučių
  Laba diena Aš labai laiminga pasidalinusi tuo liudijimu su visais, kurie turėjo problemų santuokoje. Aš buvau vedęs daugiau nei trejus metus ir negalėjau pagimdyti vaiko. Dėl to mano vyras pradėjo draugauti su moterimis ir vis grįždavo namo kiekvieną vakarą, o ne praleisdamas daug laiko su manimi jis naudojasi taip, kaip mes turime problemų, ir jis išsiskyrė iš manęs ir paliko mane sudaužyta širdimi. Aš buvau vieniša daugiau nei dvejus metus, buvau liūdna ir nusivyliau, kad praradau visą savo viltį, nes mano gydytojas pasakė, kad yra jokiu būdu negalėjau pastoti, tai iš tikrųjų daro mane apgailėtiną, kol susiradau draugą, kuris man papasakojo apie DR FAYOSA iš interneto, kaip jis padėjo jam ir daugybei moterų, turinčių panašių mano problemų, todėl susisiekiau su juo sekmadienį, kai aš buvau vienas per šį el. laišką: (Fayosasolusionhome@gmail.com) ir aš jam paaiškinau savo problemas, jis papasakojo man būtinus dalykus, kuriuos reikia pateikti, kad jis galėtų ištarti vėl sujungtą balandžių burtą, kad sugrąžintų mano buvusį vyrą, kurį aš padariau. ir jis atsiuntė pulą maloni malda, kurią turėjau pasakyti vidurnaktį, kol jis liejo meilės burtą. Tai buvo stebuklas. Praėjus 48 valandoms mano vienintelis vyras paskambino man ir paprašė taikos. Kitą dieną jis grįžo pas mane ir atsiprašė už visa, ką padarė. ir man pasakė, kad yra visiškai pasirengęs palaikyti bet kurį norimą dalyką, aš greitai paskambinau DR FAYOSA ir papasakojau jam, kas tuo metu vyko. Jis taip pat paruošė ir atsiuntė man vaistažolę, kuri, jo teigimu, išgydys visas nepageidaujamas ligas. ar infekcijos, trukdančios man pastoti, tada, prieš susitikdamas su vyru, instruktavo, kaip tai naudoti. Štai po šios vietinių žolelių ir šaknies vartojimo po kelių savaičių pradėjau jausti kokią nors ankstyvą ryto ligą ir tai yra nėštumo požymiai visame pasaulyje. , nuėjau pas gydytoją patvirtinti ir štai, kad buvau nėščia ir pagimdžiau gražius vaikus šių metų gegužės 21 d., pasižadėjau pranešti visam pasauliui apie DR FAYOSA, kad išgelbėsiu savo santuoką. Turiu vaiką, kurį dabar galiu didžiuojuosi, kad šiandien pašaukiu bet kurį Moterys, manančios, kad tai neįmanoma, čia yra galimybė jums šypsotis ir atnešti laimę savo šeimai. Maloniai susisiekite su DR FAYOSA el. paštu: (Fayosasolusionhome@gmail.com) arba „Whatsapp“ +2348151918774. Iš tiesų, jis yra Dievo siųstas vyras, kad jis sugrąžintų mano pamestas meilužis ir atneš tau laimę, kai visos viltys buvo prarastos
 • Larisa Alina Wolfe
  prieš 52 minučių

  Do you need an urgent blank ATM CARD to solve your financial needs and i just want to tell the world my experience with everyone. i discovered a hacking guy called Mike. he is really good at what he is doing, i inquired about the BLANK ATM CARD. if it works or even Exist, then i gave it a try and asked for the card and agreed to their terms and conditions. three days later i received my card and tried it with the closest ATM machine close to me, to my greatest surprise it worked like magic. i was able to withdraw up to $4000. This was unbelievable and the happiest day of my life. there is no ATM MACHINES this BLANK ATM CARD CANNOT penetrate into it because it have been programmed with various tools and software. i just felt this might help those of us in need of financial stability. The card have really change my life. if you want to contact them, HERE is the email: blankatm156@gmail.com
 • Alice
  prieš 28 minučių
  I've gotten back with my ex boyfriend with the help of Dr Fayosa the best spell caster online and i highly recommends Dr Fayosa to anyone having spiritual problem or having issues in his or her relationship, I want to testify of how i got back my boyfriend after he breakup with me, we have been together for 2 years, recently i found out my boyfriend was having an affair with another Girl, when i confronted him, it led to quarrels and he finally broke up with me, i tried all i could to get him back but all to no avail until i saw a post in a relationship forum about a spell caster who helps people get back their lost love through Love spell, at first i doubted it but decided to give it a try, when i contacted this spell caster he told me what to do and i did it, Then he did a Love spell for me and glad to say 28 hours later, my boyfriend really called me and told me that he miss me so much, So Amazing!! So that was how he came back that same day, with lots of love and joy, and he apologized for his mistake and for the pain he caused me, Then from that day, our relationship was now stronger than how it were before, All thanks to Dr Fayosa he is so powerful and i decided to share my story on the Internet that Dr Fayosa real and powerful spell caster who i will always pray to live long to help his children in the time of trouble, if you are here and you need your Ex back or your husband moved to another woman, do not cry anymore, contact this powerful spell caster now, Here’s his contact: Email (Fayosasolusionhome@gmail.com) or directly on whats-app +2348151918774
 • Sharon Wayne
  prieš 27 minučių
  I want to thank Dr Emu a very powerful spell caster who help me to bring my husband back to me, few month ago i have a serious problem with my husband, to the extend that he left the house, and he started dating another woman and he stayed with the woman, i tried all i can to bring him back, but all my effort was useless until the day my friend came to my house and i told her every thing that had happened between me and my husband, then she told me of a powerful spell caster who help her when she was in the same problem I then contact Dr Emu and told him every thing and he told me not to worry my self again that my husband will come back to me after he has cast a spell on him, i thought it was a joke, after he had finish casting the spell, he told me that he had just finish casting the spell, to my greatest surprise within 48 hours, my husband really came back begging me to forgive him, if you need his help you can contact him with via email: Emutemple@gmail.com or add him up on his whatsapp +2347012841542 is willing to help any body that need his help.
 • SANDRA
  prieš 33 minučių
  I'm Sandra form, USA After 7years of marriage, me and my husband has been into one quarrel or the other until he finally left me and moved to California last month to be with another woman, I felt my life was over and my kids thought they would never see their father again, i tried to be strong just for the kids but i could not control the pains that torments my heart every night, my heart was filled with sorrows and pains because i was really in love with my husband, Every time i think of him and always wish he would come back to me, I was really upset and i needed help, so i searched for help online and I came across a website that suggested that Dr Fayosa can help get ex back fast So, I felt I should give him a try, I contacted him and he told me what to do and i did it all then he did a Love spell for me, 48hours later just as Dr Fayosa said my husband called me and told me that he miss me and the kids so much, So Amazing that he said he will come back home the next day, with lots of love and joy and he apologized for his mistake and for the pain he caused me and the kids, Then from that day our Marriage was now stronger than how it were before, All thanks to Dr Fayosa he is so powerful and i decided to share my story on the internet that Dr Fayosa is real powerful spell caster who i will always pray to live long to help his children in the time of trouble, if you are here and you need your Ex back or your husband moved to another woman, do not cry anymore, contact this powerful spell caster now Here’s his contact Text or call Dr Fayosa With (Fayosasolusionhome@gmail.com) or directly on whatssapp +2348151918774, thank you so much Dr Fayosa

Parašykite komentarą