Šventė "Mes komanda": renginys subalansuotas gyvūnams, bet linksma ir jų šeiminkams


Visi kurie myli gyvūnus, šį sekmadienį yra kviečiami prie Alytaus Dailės mokyklos į organizuojamą šventę gyvūnams ir jų mylėtojams. Nebe pirmą kartą tokį renginį organizuojanti Dzūkijos gyvūnų globėjų asociacija ir šiemet renginį pavadino "Mes komanda", pabrėždami, kad ne tik tėvai ir vaikai, bet ir mūsų augintiniai yra mūsų šeimos dalis - komanda.
Šventės, kuri skirta Pasaulinei Gyvūnų Globos dienai metu vyks įvairios rungtys keturkojams ir jų šeimininkams, kurios dovanos geras emocijas ir šypsenas visiems atėjusiems į šventę. Visi augintiniai turės daug progų parodyti save, savo sugebėjimus bei charakterį ir už tai bus pavaišinti „skaniukais“. Žavesį kels Alytaus sportinių šunų klubo “Cerberis” dresuotų šunų pasirodymai.
Renginyje dalyvausiantys asociacijos "Keturkojo viltis" savanoriai, bandys rasti namus savo globotiniams. Viliamės, kad į renginį ateis daug gyvūnus mylinčių žmonių ir beglobiai keturkojai bus priimti į alytiškių šeimas.
Vaiko ir mamos dienos centro “Kutis” kolektyvas šventėje įneš žaismingumo, bendraujant su jūsų vaikais, kurie tikriausiai irgi norės turėti tokius pat pieštus ūsus ar nosį, kaip šuniukai ar kačiukai.
Šventės metu vyksiantis koncertas, vedėjo vedamos viktorinos, bei dalinama karšta arbata, niekam neleis liūdėti ar šiaip būti blogos nuotaikos.
Ateikite ir Jūs! Šį sekmadienį (spalio 6 d.) 12:00 val. prie Alytaus Dailės mokyklos (S. Dariaus ir S. Girėno g. 25, Alytus). Renginys nemokamas. Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą