Alytaus rajone viešėjo Erasmus+ mokiniai

Alytaus rajono mokiniai turi galimybę gilinti anglų kalbos įgūdžius bendraudami su kitų šalių vaikais. Šią savaitę mokiniai iš Turkijos, Portugalijos ir Ispanijos atvyko į Alytaus rajoną pagal Erasmus+ mainų programą.

Alytaus rajono merė Rasa Vitkauskienė susitiko su Daugų Vlado Mirono gimnazijos Erasmus+ KA2 projekto „Digitally Smarted Kids“ dalyviais. Susitikimo metu mokiniams buvo rodomas trumpas filmukas apie Alytaus rajoną, pasakojama apie savivaldybės veiklą. Merė susipažino su visų šalių atstovais, kurie papasakojo apie savo įspūdžius Alytaus rajone. Dalyviai aplankė įvairias Alytaus rajono vietas, susipažino su Lietuvos kultūra. Visiems dalyviams buvo įteiktos atminimo dovanėlės.

„Digitally Smarted Kids“ projektas skirtas mokinių kompiuterinio raštingumo įgūdžių gerinimui, bendravimo ir kalbinių įgūdžių įtvirtinimui. Projekto metu lavinamas mokinių kritinis mąstymas, orientuotas į problemų sprendimą, skatinamas tarpkultūrinis bendradarbiavimas, gilinamos kompiuterinio raštingumo ir programavimo žinios.

 

 

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą