Nuotraukos autorius: kkdzukija.lt

Su „Pieno žvaigždžių“ legionieriumi nesusitvarkę dzūkai krito Pasvalyje

Trečiadienio vakarą Pasvalyje sužaistos LKL rungtynės, kuriose susitiko vietos „Pieno žvaigždžių“ ir Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai.  Aukštaitijoje  sunkiai sekėsi sustabdyti šio sezono rezultatyvumo rekordą pagerinusį „Pieno žvaigždžių“ legionierių, o „Betsafe–LKL“ čempionate „Dzūkija“ patyrė ketvirtąją nesėkmę. Ne vieną sunkią atkarpą rungtynėse turėję dzūkai turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 73:95 (18:23, 13:29, 14:20, 28:23).

Rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo ir abi komandos žaidė lygų krepšinį. Tik šiek tiek sėkmingiau sužaidę paskutiniąją kėlinio minutę, pasvaliečiai pirmavo - 23:18.

Visiškai priešinga situacija buvo antrajame kėlinyje. Čia „Dzūkiją“ užklupo labai dideli nemalonumai, kurie daugiausia ir lėmė rungtynių baigtį. „Pieno žvaigždžių“ komanda laimėjo atkarpą net 17:0 ir prieš ilgąją pertrauką jau turėjo triuškinamą persvarą – 52:31.

Likusį rungtynių laiką varžovus dar buvo bandyta vytis, tačiau pastangos buvo bevaisės. Pasvaliečių įbauginti nepavyko ir šie šventė pergalę rezultatu - 95:73.

„Dzūkijos“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė 15 taškų pelnęs Katinas Reinhardtas ir po 13 taškų pridėję Gediminas Navickas ir Domagojus Samacas

„Pieno žvaigždžių“  gretose išsiskyrė amerikietis Ryanas Harrow pelnęs 27 taškus ir  Nikita Balašovas bei  Viačeslavas Bobrovas surinkę atitinkamai po 12 ir 11 taškų.

Sekančias rungtynes alytiškiai žais savų sirgalių akivaizdoje, Alytuje, spalio 7 dieną, 17 valandą prieš Kėdainių „Nevėžio“ komandą.