Nuotraukos autorius: Marius Šagunevičius

Alytaus SRC- „Dzūkija“ pažemino „Vilkakalnio“ klubą

Vėlyvą penktadienio vakarą vykusiose Regionų krepšinio lygos rungtynėse Alytaus SRC- „Dzūkija“ savojo aikštelėje priėmė pergalės skonio dar neragavusios Ignalinos „Vilkakalnio“ klubą. Jau pirmajame ketvirtyje varžovus triuškinę alytiškiai į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę.

Nieko nelaukdami SRC- „Dzūkija“ ekipa nuo rungtynių pradžios ėmė smagintis aikštelėje. Po pirmųjų 10 minučių alytiškiai buvo priekyje – 31:12.

Antrasis ketvirtis varžovams buvo katastrofiškas. Ignalinos komanda per kėlinį sukrapštė vos 5 taškus. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo priekyje esant šeimininkams – 62:17.

Trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje aikštelėje tęsėsi vėl dzūkų dominavimas, ignaliniečiai toliau strigo alytiškių  gynyboje, o šeimininkai rinko greitus ir lengvus taškus. Ištiksėjus rungtynių laikui pergalę rezultatu 112:44 iškovojo Alytaus SRC- „Dzūkija“.

Alytaus klubas su 3 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais žengia 5-oje turnyrinės lentelės vietoje.