Dviejų LKL debiutavusių žaidėjų kovoje – skaudus „Sintek–Dzūkijos“ pralaimėjimas

Sekmadienio vakarą Kaune Žalgirio arenoje sužaistos Lietuvos krepšinio lygos rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir Alytaus „Sintek–Dzūkijos“. Abejose komandose LKL pirmenybėse debiutavo po naujoką. „Žalgirio“ komandoje klubo sirgaliams pasirodė amerikietis K. C. Riversas,  o „Sintek–Dzūkijos“ gretose  po traumos į rikiuotę grįžo Gabe‘as Devoe

Šeimininkai galingai pradėjo rungtynes ir po Edgaro Ulanovo ir Roko Jokubaičio tritaškių pirmojo kėlinio pabaigoje komandas jau skyrė 16 taškų – 29:13.

Antrajame ketvirtyje „Žalgiris“ nemažino apsukų, o debiutavęs Riversas per 4 minučių atkarpą kėlinio pabaigoje pataikė keturis tritaškius bei sukrovė žalgiriečiams 32 taškų pranašumą – 56:24.

Po pertraukos žalgiriečiai ir toliau smeigė vieną tritaškį po kito bei iškovojo didžiausią sezono pergalę -102:50.

„Žalgiris“: Martinas Gebenas 18 (30 naud. bal.), K.C.Riversas 15 (5/7 trit.), ZachasLeDay 11.

„Sintek-Dzūkija“: Radoslavas Pekovičius 9, Artūras Jomantas 8, Lukas Kvedaravičius 7.

Kitas rungtynes alytiškiai žais namuose, kur lapkričio 27-ąją dieną, 19 valandą Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalyje stos į akistatą prieš Klaipėdos „Neptūną“.