Nuotraukos autorius: Marius Šagunevičius

Regioninės krepšinio lygos rungtynėse Alytaus SRC-„Dzūkija“ varžovams iš Gargždų

Paskutinį šių metų sausio savaitgalį Alytuje sužaistos Regioninės krepšinio lygos rungtynės , kuriose susitiko vietos Alytaus SRC-„Dzūkijos“  ir Gargždų „Gargždų-LED-HEAD“  komanda. Po atkaklios kovos pergalę iškovojo svečiai.

Susitikimas prasidėjo  rezultatyviai, tačiau varžovai galingiau atrodė prie tritaškio žymos, kas jiems leido po pirmojo ketvirčio minimaliai pirmauti – 27:28.

Kai jau atrodė, kad alytiškiai kontroliuoja rungtynes antrajame ketvirtyje dzūkų puolimas kiek sustojo, o to pasinaudoję gargždiečiai pabėgo į priekį – 44:53.

Trečiojo kėlinio pradžia alytiškiams nieko gero nežadėjo. Priešininkų greitos kontratakos dzūkus varė į neviltį ir po sužaistos trečiosios rungtynių dalies SRC-„Dzūkija“ atsilikinėjo 15 taškų skirtumu – 55:70.

Paskutinis rungtynių kėlinys susirinkusiems žiūrovams suteikė daugiau intrigos. Alytaus komanda sugebėjo deficitą sumažinti iki vienaženklio, tačiau vėl varžovai suaktyvinę gynybą išlaikė įgytą persvarą ir šventė pergalę – 80:91.

Alytaus „Sintek-Dzūkijos“  dublerių komandoje rezultatyviausiai žaidė 24 taškus pelnęs Martynas Pocevičius bei 22 pridėjęs Haroldas Rokas.

Gargždų komandos gretose išsiskyrė  37 taškus pelnęs Mintautas Mockus.