Nuotraukos autorius: D. Lukšta

Alytaus „RKL-GUT.LT“ suklupo prieš turnyrinės lentelės lyderę

Moterų krepšinio lygos B divizione žaidžiančios Alytaus  „RKL-GUT.LT“ krepšininkės sostinėje nepratęsė šešių pergalių serijos. Ji nutrūko kovoje prieš turnyrinės lentelės lyderes  Vilniaus „Svają“.

Per pirmąją rungtynių dalį nieko keisto neįvyko. Rungtynės klostėsi apylygiai ir nei vienai komandai nepavyko didesniu skirtumu pabėgti į priekį. Po dviejų ketvirčių sostinės krepšininkės buvo priekyje – 39:33.

Po ilgosios pertraukos ant parketo kiek užtikrinčiau žaidė šeimininkės. Savo komandos ūgio pranašumą panaudojusios šeimininkės dar labiau atitrūko ir alytiškėms nepavyko sugrįžti į kovą dėl pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu – 85:73 Vilniaus „Svajos“ klubo naudai.

Vilniečių gretose efektyvumu išsiskyrė Sandra Linkevičienė, per 35 minutes pelniusi 18 taškų (3/10 dvit., 2/4 trit., 6/8 baud. met.), atkovojusi 9 kamuolius, atlikusi 9 rezultatyvius perdavimus ir surinkusi 26 naudingumo balus.

Taip pat „Svajai“ Vita Kuktienė pridėjo 20 bei Reda Moderienė pelnė 19 taškų.

„RKL-GUT.LT“ komandoje išsiskyrė  Rita Žilinskaitė pelniusi 21 ir 19 įmetusi Akvilė Vitunskaitė.

Alytaus klubas su 10 pergalių  ir 4 pralaimėjimais žengia 4-oje turnyrinės lentelės vietoje.