Nuotraukos autorius: Marius Šagunevičius

Alytaus SRC-„Dzūkija“ po dramatiškos serijos baigė pasirodymą Regionų krepšinio lygoje

Trečiadienio vakarą Radviliškyje sužaistos lemiamos trečiosios atkrintamųjų serijos rungtynės, kur dėl kelialapio į kitą etapą ant parketo žengė šeimininkų „Radviliškis-ŠSPC“ ir Alytaus SRC-„Dzūkijos“ krepšininkai. Po dramatiškai vykusio mačo pabaigos alytiškiai apmaudžiai pralaimėjo rungtynes ir baigė pasirodymą šį sezoną Regionų krepšinio lygoje.

Galingai susitikimą pradėję alytiškiai nuo pat pirmųjų minučių perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas. Po 10 minučių SRC-„Dzūkija“ pirmavo -23:27.

Antrame kėlinyje toliau vyravo permaininga kova taškas į tašką. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai sumažino atsilikimą iki 2 taškų – 47:49.

Po ilgosios pertraukos į aikštelę žengusios ekipos toliau rimtai viena kitai kibo į atlapus, kas tą įrodė trečiojo kėlinio rezultatas, kuris pasibaigė lygiosiomis. Prieš paskutinį ketvirtfinalio serijos kėlinį Alytaus komanda tais pačiais dviem taškais buvo priekyje -61:63.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo keliomis rezultatyviomis radviliškiečių atakomis, o netrukus šeimininkai pirmavo 7 taškų atsarga – 78:71. Visgi, šalto proto nepametę dzūkai greitai sumažino atsilikimą, o likus žaisti kiek mažiau nei 40 sekundžių Tomas Pačėsas tolimu metimu išlygino rezultatą. Tačiau aikštelės šeimininkai surezgė rezultatyvią ataką, alytiškiai prarado kamuolį bei radviliškiečiai baudų metimais įtvirtino savo pergalę 90:88 ir Alytaus jaunimas taip užbaigė šį sezoną.

Alytaus komandoje rezultatyviausią pasirodymą surengė 23 taškus pelnęs Martynas Pocevičius, 22 įmetęs Haroldas Rokas bei po 12 pridėję Tomas Pačėsas ir Robertas Tvorogas.