Kalėdų stebuklo belaukiant

Priešpaskutinis renginys iš 12 renginių ciklo „HARMONINGAS GYVENIMAS“ šįkart vyko naujose Kumečių dienos centro patalpose kartu su jo darbuotojais ir lankytojais.

Renginio metu ištraukas iš Sarah Ban Breathnach knygos „Paprasta pilnatvė“ susirinkusiems skaitė mokytoja Albina Kasperavičienė. VŠĮ „Parama šeimai Dzūkijoje“ direktorė Jolanta Leonavičienė mokė pasigaminti muiliukus. Su dideliu entuziazmu renginio dalyviai tirpdė muilo bazę, pylė dažus ir eterinius aliejus, rinkosi gražiausias formeles. Kalbėjosi apie kalėdines dovanas ir nekantriai, tarsi kalėdinio stebuklo laukė, kada galės džiaugtis savomis rankomis pagamintu kvapniu ir spalvingu muliuku. Pakavo juos į dovanų krepšelius. Išsirinko po patį gražiausią sau dovanų.

Ieva Grigaitienė pristatė savo ir sesės Karolinos rankų darbo kaklo vėrinių ir apyrankių, raktų pakabukų ir kvapnių automobilio aksesuarų kolekciją. Siūlė įsigyti arba patiems pasigaminti šių kalėdinių dovanėlių.

Pasivaišinę skania arbata ir sausainėliais, nešini pirmomis kalėdinėmis dovanomis, smagiai ir turiningai praleidę laiką, išsiskirstėme į namus laukti kitų Kalėdų stebuklų.

 

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos

Kumečių filialo nformacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą