Vietoj menkaverčių krūmų sužaliuos medžiai, žydės gėlės

Alytaus rajono savivaldybėje šį pavasarį tvarkomos viešosios erdvės, parkuose, skveruose, pakelėse pjaunami menkaverčiai krūmai.

Praėjusią savaitę važiuojantys pro Luksnėnus atkreipė dėmesį į pasikeitusį pakelės parko vaizdą: išpjovus krūmus, parkas tarsi atjaunėjo, atsivėrė vaizdas į atnaujintus Kultūros namus, sporto ir vaikų žaidimo aikšteles, nedidelį tvenkinį.

Apžiūrėję atliekamus darbus, Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas ir administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė sako, kad artimiausiu metu čia reikėtų surengti talką – išvalyti vandens telkinį, pasodinti gėlių, naujų medžių. Šiuo metu su apželdinimo specialistais tariamasi, kokie augalai geriausiai tiktų konkrečiose erdvėse, ruošiami gėlynų planai.

Savivaldybės Komunalinio ūkio ir architektūros skyriaus vedėjas Algirdas Latvys sako, kad nemažai menkaverčių želdinių iškirsta Daugų seniūnijoje: Ežero, Daugų gatvėse, taip pat Pocelonyse – Mokyklos ir Pylimo gatvėse, Bukauciškių kaimo pakelėse, Alovės seniūnijos Druskininkų gatvėje. Artimiausiu metu krūmai, kurie trukdo vairuotojams matyti kelią, bus kertami Miroslavo seniūnijoje.

Savivaldybė ragina ir gyventojus tvarkyti savo aplinką, iškirsti krūmus, išpjauti menkaverčius medžius, apgenėti medžių šakas, pasodinti gėlių ir dekoratyvinių medžių bei krūmų. Gyvenimo grožį ir jaukumą turime kurti visi kartu.

Screenshot 158

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą