Alytaus rajone bus tęsiami kelių lyginimo greideriu darbai

Alytaus rajono savivaldybė atsiprašo gyventojų už patirtus nepatogumus dėl neišlygintų kelių. Žvyrkelių lyginimo greideriu darbai laikinai buvo sustoję dėl užsitęsusių viešojo pirkimo procedūrų, kurių paskubinti negalima.

Alytaus rajono savivaldybė tikisi, kad naujas rangovas kitą savaitę rajono keliuose pradės darbus. Jam reikės išlyginti beveik 1000 kilometrų vietinės reikšmės kelių ir gatvių su žvyro danga. Kelių ir gatvių lyginimą autogreideriu planuojama pradėti nuo Butrimonių ir Daugų seniūnijų.

„Suprantame rajono gyventojus, bet turime laikytis įstatymų vykdant viešuosius konkursus. Darbų pirkimo konkursas dėl Alytaus rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių ir gatvių su žvyro danga lyginimo greideriu jau įvyko. Yra naujas rangovas, kuris, tikimės, dirbs atsakingai“, – sakė Alytaus rajono savivaldybės administracijos Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas Mantas Ludavičius.

Daugiausiai žvyrkelių (136 km) yra Daugų seniūnijoje, mažiausiai – Nemunaičio seniūnijoje (44 km).

Antros pagal žvyrkelių gausą rajone rikiuojasi dvi seniūnijos: Miroslavo ir Simno, kuriose žvyro danga driekiasi po 120 km, Alovės seniūnijoje – 87 km, Punios – 84 km, Alytaus seniūnijoje – 78 km, Krokialaukio ir Raitininkų seniūnijose po 73 km, Butrimonių – 69 km, Pivašiūnų – 61 km. Iš viso bus išlyginta 945 km žvyrkelių, esančių savivaldybės balanse.

Planuojama, kad per maždaug 1 mėnesį bus išlyginti visi savivaldybei priklausantys rajono žvyrkeliai.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą