Frakcija "Už Alytų" siūlo nutraukti švietimo įstaigų veiklą mieste ir sušaukti neeilinį tarybos posėdį

Šiandien 2019 m. spalio 21 d. frakcija „Už Alytų“ kreipėsi į Alytaus miesto savivaldybės merą Nerijų Cesiulį ir administracijos direktorių Rolandą Juonį dėl oro užterštumo, prašydama Alytaus mieste mokinių rudens atostogas atkelti iš kitos savaitės į šią arba dėl ekstremalios situacijos stabdyti ugdymo procesą mieste, nutraukti švietimo įstaigų darbą dėl vaikų saugumo bei skubos tvarka šaukti neeilinį savivaldybės tarybos posėdį. „Tarybos nariai informaciją apie ekstremalią situaciją sužino tik iš spaudos konferencijų, kuriose informacija netiksli ir daugeliu atvejų kalbama tik apie gaisro gesinimą, o tai yra gaisrininkų prerogatyva. Tarybos narių ir mero darbas yra rūpintis gyventojais ir jų saugumu. Tarybos narių, rinktų Alytaus miesto gyventojų, pareiga yra kuo greičiau ir efektyviau reaguoti į esamas problemas, todėl nepolitikuodami, o norėdami padėti, norime pakviesti visų institucijų, dalyvaujančių gaisro likvidavimo operacijoje, atstovus, o geriausia – vadovus ir aptarti situaciją“, – pažymėjo frakcijos „Už Alytų“ seniūnas Tomas Pačėsas.

Komentarai

  • Vacys
    prieš 7 minučių
    Teisingas siūlymas, reikia daryti išvadas, mokslas nepabėgs, o vaikams sveikatos niekas nesugrąžins, pilnai jam pritariu
  • Wanka
    prieš 45 minučių
    Pačėsai, nesireklamuok kai gaisras jau praktiškai užgesintas. Prioritetas yra užgesinti gaisrą ir apsaugoti gyventojus. Tas ir daroma. Informacija skleidžiama ir ji teisinga. Nebūk vienas iš paranojikų facebooko komentatorių, o geriau padėk ieškoti technikos.

Parašykite komentarą